МЕР ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ У ДОБРОМУ ГУМОРІ

Засідання виконкому

Засідання виконкому

Цієї середи, 27 травня, відбулося чергове засідання міськвиконкому. Головував на ньому безпосередньо міський голова Юрій Котенко.

Розпочалося засідання з традиційних фінансових питань, зокрема – виконання міського бюджету за 1 квартал 2015 року. І хоча це питання є сесійним, начальник фінуправління Наталя Яременко зазначила, що він (бюджет) за названий період виконаний на 115,6%. В цьому відношенні Світловодськ почувається упевнено, підкреслила фінансистка, займаючи в області другу, після Олександрії, сходинку. Найбільшу тривогу, за її словами, викликає незабезпеченість сплати за отримані енергоносії, пов’язану передовсім із карколомним їхнім здороженням. Ця незабезпеченість сягає майже 8 мільйонів гривень. Та є надія, що це питання буде якимось чином розв’язуватись на столичному рівні, адже в аналогічній ситуації опинився не один лиш Світловодськ.

Стосовно соціальних питань, які озвучувала начальниця управління соцзахисту населення Олена Балюк, то урядники погодили виділення матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО (у тому числі, загиблих і поранених) та на часткову компенсацію вартості житлово-комунальних послуг.

Наступний доповідач, начальник КП «Комбінат комунальних послуг» Володимир Білан клопотав про передачу майна комунальної власності міста на баланс свого підприємства. Під цим майном мався на увазі фонтан на Бульварному узвозі разом із обладнанням, який перебував до цього на балансі КП «Карат». Виконкомівці зголосись на це «перебалансування», отримавши від Білана запевнення, що фонтан працюватиме, хоча б, на День міста.

… Добрий гумор голови, згаданий у назві цього репортажу, вповні проявився на питанні, яке порушив головлікар ЦРЛ Олег Щербина. Останній клопотав про дозвіл списати з балансу ЦРЛ аналізатор електро-кардіосигналів і полі-аналізатор 1989 та 1991 років випуску відповідно. Це медичне обладнання, пояснив він, вже кілька років не експлуатується, а відтак потребує списання. На що Котенко жартома поцікавився, чи не більше вага цього причандалля ваги «Адольфа Гітлера», маючи на увазі репараційний теплохід «Крим» («Адольф Гітлер» – колишня назва цього німецького судна, спущеного на воду у 1936 році), іржавий корпус якого взявся утилізувати згадуваний ККП, та так взявся, що слідчі органи вже півроку вивчають наслідки тої утилізації… Щербина відповів, що вага того медобладнання, звісно, менша «гітлерівської», а от золота там 22,8 грамів, паладію, платини та срібла – 0,98, 0,38, та 51,9 грамів відповідно. На що мер припустився ще одного жарту – він запропонував Щербині здати оті аналізатори для «надійного зберігання» на то й же ж ККП. Під цією «надійністю» він мав увазі 3-тонного бронзового пам’ятника Лєніну з центральної площі міста, який, після демонтажу у лютому минулого року, зберігався на території цього підприємства і який 15 травня поточного року кудись «завіявся» – також слідство ведеться… А на завершення засідання керуючий справами міськвиконкому Вадим Туманов закликав колег-урядників взяти активну участь у заходах, пов’язаних з Днем захисту дітей.

Віталій АСАУЛЕНКО

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин