Мешканці міста занепокоєні зупинкою ремонту ревівської амбулаторії

Мешканці Ревівки, Нового міста та Рибколгоспу занепокоєні тим, що припинено роботи з капітального ремонту будівлі Ревівської амбулаторії, яка знаходиться за адресою вул. Захисників України (Ілліча), 1, хоча послуги зазначеного медичного закладу, як зазначено в тексті звернення, потрібні майже шести тисячам містян. Зокрема, про це вони повідомляють в листі на адресу депутата міської ради від цього округу Анатолія Кучугурного.

«Ситуація дійсно не зовсім зрозуміла,  говорить А. Кучугурний,  адже ремонт амбулаторії депутати міськради погодили сесійно і виділили кошти на проведення робіт. Більше того, був визначений виконавець робіт, ПП «Аква-Україна-Сервіс», який вже розпочав ці роботи і вклав власні кошти. І коли підприємство звернулось  до замовника  проплатити хоча б 10 відсотків від визначеної вартості робіт  (а згідно  Договору,  Замовник  повинен  був  на  початок  робіт,  перерахувати Виконавцю  30%  на  закупівлю  матеріалів),   аби хоч повернути свої кошти і закупити матеріали для продовження  робіт, їм відмовили. Тому директор підприємства направив замовнику листа про те, що вони припиняють роботи.

Я, як депутат, буду піднімати це питання на найближчій сесії. Питання амбулаторії стоїть гостро і може викликати чималу соціальну напругу. А ще мене цікавить, які саме причини спонукали керівництво міста не виконувати рішення Світловодської міської ради?»

Питання дійсно цікаве, враховуючи, як важко далося це рішення нашим обранцям. Крім того, керівника підприємства «Аква-Україна-Сервіс» ледь не вмовляли взятися за цей об’єкт і коли він погодився (далеко не відразу) всі ніби зітхнули з полегшенням, що справа зсунулася з «мертвої» точки. Аж раптом все знову зупинилося.

Що ж, чекаємо завтрашньої сесії – міське керівництво, напевне, має дати якісь пояснення…

«СГ».

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин