Михайлик знову керівник «Світловодськпобуту»

Новина про це з’явилася вчора наприкінці дня. Реєстраційна дія (реєстрація Михайлика керівником СП ТОВ «Світловодськпобут») була проведена не у Світловодську, тому варто зазначити, що місцеві державні реєстратори до того не мають ніякого відношення.

Спочатку це здавалося звичайною пліткою, але після того, як на сайті колег http://svetlovodsk.com.ua з’явилося повідомлення про проведення обшуку у помешканні пана Дмитришина (таких співпадінь не буває), ми вирішили перевірити дану інформацію.

Пропонуємо до вашої уваги скріншоти з офіційної сторінки сайту Міністерства юстиції України, де у графі «Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи» зазначено ПІБ  МИХАЙЛИК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ.

Тож, «танці з бубном» навколо місцевого теплопостачальника продовжуються.

Що з цього приводу думають представники влади, дізнаємося найближчим часом. Наприклад, 18 лютого, під час чергової сесії міської ради.

Андрій Бондар.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин