Михайло Литвиненко: «Ми повинні зберегти чистоту нашого прекрасного міста»

Без зайвого галасу і піару  народники продовжують робити добрі справи для Світловодська та Власівки. Зокрема, 14 жовтня в рамках акції  народників,  «Народна  Партія за чистий Світловодськ!» команда Михайла Литвиненка та Івана Маліновського провела рейд містом, під час якого в межах  Світловодська та селища Власівки,  було встановлено більше ста тридцяти бетонних урн для сміття.

Розпочався рейд зранку на Ревівці, у дворі будинку №2, по вул. Робітничій, а завершився – під вечір на Власівці.

«Всім дуже добре відомий постулат: чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять, – зазначив Михайло Литвиненко. – Тому, реагуючи на чисельні скарги мешканців на те, що в місті катастрофічно не вистачає сміттєвих урн, ми вирішили допомогти всім нам зберегти чистоту, принаймні, дати можливість  людям проявити порядність і не забруднювати наш прекрасний Світловодськ.»

Урни було встановлено фактично біля кожного дитячого чи спортивного майданчика на Ревівці, біля лавок для відпочинку на бульварі  Карла  Маркса, на вході до загальноосвітніх шкіл № №1,10, у дворах багатоповерхівок на Табурищі, Новому місті, Спецстрої та в багатьох інших місцях  і  як  наголосив  Михайло  Литвиненко,  це  тільки  початок  по  відновленню  порядку  в  Світловодську…

 

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин