«Народники» продовжують зустрічі з мешканцями міста

У п’ятницю, 9-го жовтня представники міської організації Народної партії провели чергову зустріч з мешканцями міста. Цього разу до “народників” дослухалися жителі будинків 8 та 12 по вулиці Суворова, будинку 12, по вулиці Леніна та будинку 11,  по вулиці Шевченка.

Поспілкуватися з містянами, завітали депутати Світловодської міської ради  Іван Маліновський та Михайло Литвиненко.

Тож, проблеми у людей як завжди – комунальні. Принаймні, якщо брати місцевий рівень. В першу чергу – розвалена дорога у дворі. За словами людей, її обіцяли відремонтувати всі, кому не лінь: і мер, і заступники, і колишній депутат-мажоритарник. Та все марно.

«Якщо ми отримаємо від вас  підтримку на виборах, –  зазначив Іван Маліновський, – я особисто візьму під контроль ремонт дорожнього покриття у вашому дворі.  Це  питання    повинне  бути  включене  до  розгляду,   як обов’язковий об’єкт, під час формування бюджету наступного року.»

Наступна проблема – дахи.

«Ви подивіться на наші дахи. Над дверима під’їздів немає навіть козирків. Скільки у ЖЕК не зверталися – нічого не зробили. А ця так звана реформа знову нічого не дала – ЖЕКи перейменували, а як нічого не робили, так і не роблять. А гроші беруть немаленькі!» – скаржаться люди.

І знову Іван Миколайович запропонував мешканцям двору задуматися над створенням ОСББ: «Декілька днів тому я зустрічався із мешканцями Таборища і говорив їм те ж саме: я готовий особисто  сприяти  в  організації  ОСББ,  а  також  показати  дієвість  саме  такого  варіанту  реформування  житлово-комунальних  підприємств  на   прикладах,  де вже є реальний успішний досвід створення об’єднань співвласників. На сьогодні – це єдиний вихід із катастрофічної ситуації в сфері ЖКГ».

Далі Іван Миколайович зупинився на основних аспектах Народної програми розвитку міста Світловодська та селища Власівки, зазначивши: «Ваші проблеми теж є в цьому документі. Бо вони притаманні ледь не кожному будинку. Ми маємо сили і наснагу втілити її (Програму) в життя. А крім того, в нашій команді є професіонали, які добре вміють працювати. А не просто роздавати обіцянки, як це роблять інші.»

Ще одне питання,  яке  непокоїть  людей – кого ж обирати міським головою: «От якби Михайло Володимирович балотувався, ми б і не сумнівалися, голосували за нього. А так знову ні з кого обирати…»

«Головне – обирайте свідомо і виважено, адже саме ці люди будуть приймати рішення від імені всієї міської громади, – застеріг Іван Маліновський. – За представників Народної партії вам соромно не буде. Номер нашої політичної сили в бюлетені – №10.»

Присутні мешканці двору подякували за те, що «народники» прийшли, вислухали,  підтримали: «Нам подобається ваша програма, і подобаєтеся ви, хлопці, цього разу ми будемо за вас. Хай вам вистачить сил і наснаги».

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин