Народники продовжують зустрічі з світловодцями, або Іван Маліновський: «З вас – підтримка, з нас – реальні справи!»

12 жовтня представники міської організації Народної партії (№10 у виборчому бюлетені) завітали до мешканців будинку № 27,  по вулиці Вадима Бойка.

Голова  Світловодської  МО Народної  Партії, Іван Маліновський представив свою політичну силу та познайомив присутніх із Народною програмою розвитку міста Світловодська та селища Власівки.

«Йдучи на місцеві вибори, – зазначив Іван Миколайович, – переважна більшість політичних сил особливо не напружувалися і ніяких програм не створювали. На відміну від Народної партії, представники якої доклали чимало зусиль, аби  разом  з  людьми  провести  непросту роботу,  щоб   виділити основну проблематику міста  Світловодська   та селища  Власівки.  Є  питання   актуальні  для  всього  міста,  а  є  окремі  проблеми,  які  стосуються  певного  будинку,  двору  і  що  можна  зробити  невідкладно  вже  зараз – робиться.»  Присутні  погодились,  що  це  не  пусті  слова – адже  на  протязі  п’яти  років,  вони  мали  змогу  співпрацювати  з  лідером  Світловодських  народників,  депутатом  Світловодської  міської  ради  Михайлом  Литвиненком,  за  якого  красномовно  говорять  його  справи – а  їх,  добрих  справ,  чимало!

Громада  прихильно  сприйняла  кандидата  в  депутати  до  Світловодської  міської  ради  по  виборчому  округу  №23,  від  Світловодської  міської  організації  Народної  Партії,  Ольгу Климчук, директора загальноосвітньої школи №1,  адже  вона  переймає  символічну  естафету  від  Михайла  Литвиненка,   який  саме  тут  обирався,  як  депутат – мажоритарщик,  а  зараз  балотується  Першим  кандидатом  в  виборчому  списку  Світловодської  міської  організації  Народної  Партії.

Далі говорили про все: про промисловий потенціал міста, про інвестиції, дороги, транспорт та багато іншого. Спілкування було настільки цікавим і невимушеним, що півтори години пролетіли як коротка мить.

«Що ж, – підсумували городяни, – ми вас побачили і послухали. Добре, що завітали. Ми обіцяємо вам підтримку. Але й спитаємо за зроблене, як прийде час. Не підведете?»

«Ми всі живемо і працюємо у цьому місті, тут живуть наші діти, а у декого – онуки.  Ми разом з вами зацікавлені у розвитку рідного міста. Тому, з вас – підтримка, з нас – реальні справи!»,  сказав  на  завершення  Іван  Маліновський.

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин