Новообрані депутати прагнуть прозорості і конструктиву

Друга сесія Світловодської міської ради залишила після себе багато різних, протилежних за характером, відгуків та оцінок. Але ми вирішили поспілкуватися із безпосередніми учасниками події – новообраними депутатами міської ради, точніше, з головами фракцій.

Отже, питання, на які відповідали народні обранці, звучали так:

 1. Як ви оцінюєте роботу депутатського корпусу на першому робочому пленарному засіданні?
 2. Чи пропонує ваша політична сила своїх кандидатів посади секретаря міськради та першого заступника міського голови?
 3. Як ви вважаєте, за яких умов депутатський корпус запрацює злагоджено, як єдиний орган місцевого самоврядування?

 

           ПопичкоГолова фракції ВО «Свобода» Олександр Попічко:

 1. Вражень було багато, адже я вперше взяв участь у роботі міської ради. Проте, неприємний осад лишився, адже відбулися певні організаційні порушення, зокрема, порядок денний засідання другої сесії ми побачили буквально за 10 хвилин до початку пленарного засідання. І головне, в ньому з’явилися питання, про які ми не знали. Саме тому ми і вирішили не брати участь у подальшому голосуванні.
 2. Стосовно кандидатур на ключові посади керівництва міста, то ми маємо чітку позицію стосовно посади секретаря міської ради і вона поки що залишається незмінною ­– наш кандидат Юрій Сапянов. Стосовно заступників ми не визначалися. Міський голова має запропонувати кандидатуру, ми – обговорити і прийняти рішення «за» чи «проти». До наступної сесії ще є час.
 3. Головний чинник, на мій погляд, це прозорість у прийнятті всіх ключових рішень. Наприклад, стосовно згаданих вище посад – ми повинні мати можливість познайомитися з кожним кандидатом, поспілкуватися, обговорити їх відповідність. Прозорість і відкритість. За таких умов ми будемо працювати нормально.

           Лука-2Голова фракції Партії пенсіонерів Юрій Лукинський:

 1. Оцінювати і характеризувати діяльність депутатського корпусу я не буду – вважаю, що зарано. Та і складно щось конкретне сказати після одного лише засідання. Розумієте, поки що всі придивляються один до одного та оцінюють власні можливості. Тим більше, що багато молодих, багато абсолютно нових людей, які раніше до місцевого самоврядування не мали ніякого відношення.
 2. Стосовно посад секретаря чи першого заступника наша фракція не висувала жодних кандидатур. Ми прийшли не за крісла боротися, а вирішувати нагальні питання життєдіяльності міста. Хай пропонують гідних людей, ми підтримаємо. Головне – аби працювали.
 3. Нормальна робота міської ради, на мою думку, багато в чому залежить від позиції міського голови. Сьогодні в міськраді дев’ять різних політичних партій і знайти спільну мову досить нелегко. Але міський голова має працювати з депутатами, знаходити спільну мову, домовлятися. Та на сьогодні, нажаль, цього немає.

 

 

ЧаричанськийГолова фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп» Ярослав Чаричанський:

 1. Я би не став оцінювати другу сесію, яка фактично була першою робочою для депутатів, якось надто критично. Певною мірою, ми тільки входимо в курс справ. Є, щоправда, певні організаційні моменти, які не спрацювали, але я переконаний, що все налагодиться і депутати спрацюються.
 2. Ми сьогодні взагалі не говоримо про якісь кандидатури. Звичайно, перед наступним пленарним засіданням ми проведемо зустріч з колегами, на якій, можливо, більш конкретно будемо обговорювати ці ключові пости. Зараз сказати складно. Головне, аби все це було зроблено у відповідності із чинним законодавством.
 3. Депутатському корпусу на сьогодні треба більше розуміння, ми маємо спілкуватися один з одним, знаходити певні точки дотику. Я вірю в те, що наступне засідання пройде більш конструктивно і ми вирішимо всі питання, принаймні по секретарю та заступнику. Навіть переконаний відсотків на 80.

Ми запрошуємо взяти участь і інших представників,  як новообраної міської ради, так і активних городян.

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин