Позачергова сесія міської ради: одне питання, десять хвилин і купа позитиву

006Сьогодні, 29 березня, в сесійній залі адмінбудинку пройшло пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії Світловодської міської ради.

У залі були присутні 26 міських обранців. На розгляд депутатів було винесено всього одне питання – «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», в контексті якого депутати погодили збільшення загального фонду міського бюджету за рахунок стабілізаційної дотації із державного бюджету на утримання ПТУ №5 у розмірі 1 628 600 грн. та субвенції із обласного бюджету у сумі 765 900 грн. на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Крім того, з резервних коштів міського бюджету було виділено 10 тисяч грн. для забезпечення належних умов роботи відділу реєстрації /зняття з реєстрації  місця проживання/перебування фізичних осіб (громадян) Центру  надання адміністративних послуг виконавчого комітету.

Стосовно грошей на ПТУ варто зазначити, що ці кошти були виділені завдяки зверненню депутатів міськради до Кіровоградської обласної ради і виступу міського голови Валентина Козярчука перед обласними колегами.

Насмілюся припустити, що півгодинна погоджувальна рада, яка відбулася безпосередньо перед пленарним засіданням, пройшла досить продуктивно, адже на самій сесії не було ні запитань, ні виступів, ні заяв – лише дієва і злагоджена робота. Від відкриття до закриття сесії пройшло трохи більше десяти хвилин.

Не знаю, чи то яскрава сонячна погода вплинула на депутатів, чи то спільна радість від того, що декілька проблемних питань життєдіяльності міста нарешті вдалося закрити (хоч і на деякий час), але сьогодні це було схоже на злагоджену роботу однодумців, головна мета яких – розвиток міста і захист інтересів громади.

Дуже хочеться вірити, що так буде і надалі.

Микола ШВЕРНЕНКО.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин