Привіт міському голові!

Зубенко Фаїна Лаврентіївна живе у Світловодську багато років. Не зважаючи на вісім десятків прожитих років, жінка завжди цікавиться новинами міста і бере участь у всіх виборах: чи то на місцевому рівні, чи то на державному. Так було і під час останніх виборів. Пані Фаїна дуже задоволена результатами голосування світловодців стосовно посади міського голови, адже і сама підтримувала кандидатуру Валентина Козярчука.

«Він, – говорить старенька, ­– саме та людина, яка зможе навести лад у місті!» Принаймні, говорила раніше.

Тільки от ніяк не може Фаїна Лаврентіївна протягом останніх декількох тижнів зв’язатися із новообраним міським головою і поділитися своєю проблемою. Проте, успішно зв’язалася із громадською  приймальнею   громадського  об’єднання  «Світловодськ – наш дім».

«Я живу в будинку 49, по вулиці Леніна, – бідкається вона, – і у нас нагальна проблема – це безпритульні собаки. Я постійно переживаю за своїх онуків, які ходять до школи, та й сама їх доволі боюся. Нажаль, я ніяк не можу додзвонитися до Валентина Валентиновича, тому прошу вас передати мою проблему і побажання, якось вже її вирішити..»

Відверто кажучи, ця проблема хвилює майже кожного світловодця, адже тих собак розвелося стільки, що вони мігрують містом величезними зграями. І доки одні світловодці милуються, як чотирилапі друзі людини граються, інші звертаються до лікарні з рваними ранами.

А що міський голова? А міський голова декларує бажання стерилізувати всіх бродячих собак та повісити їм модняві сережки (кліпси, які підтверджують факт стерилізації). Але ж під час стерилізації зуби їм ніхто не видаляє і вони, як і раніше, лякатимуть наших дітей (та і дорослих теж), нападатимуть на перехожих і розноситимуть загрозу зараження сказом.

Знову ця вічна боротьба протиріч. Тільки останнім часом людина втрачає свої позиції, адже, як каже мій батько, боротьба за права тварин перетворилася на боротьбу з населенням.

Проте, то вже лірика, до якої нас Фаїна Лаврентіївна не уповноважувала. Ми ж маємо тільки передати міському очільнику побажання мешканки Світловодська. Тож, Валентине Валентиновичу,  ваші  виборці  чекають  на  вирішення  проблеми  з  бродячими  собаками!

 

Власкор.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин