Про перейменування Кіровограда та області: дякуємо, що не Ексампей

Як відомо, 25 жовтня мешканці обласного центру окрім виборів до місцевої та обласної рад, брали участь і у голосуванні за певний варіант нової назви Кіровограда, відповідно до закону про декомунізацію.

Отже, результати голосування, у якому взяли участь майже 46 тисяч городян були такими: –  Єлисаветград – 35 153голосів;

– Інгульськ – 4 303;

– Златопіль– 3 509;

– Кропивницький – 1 218;

– Благомир – 708;

– Ексампей – 624;

– Козацький – 286.

Свого часу ширилася думка, що область перейменовувати не будуть, мовляв, як у північного сусіда (чи то окупанта – виберіть свій варіант) з Ленінградською областю: місто вже давно Санкт-Петербург, а назва регіону не змінилася. Але ж ні, ми ж бо сама демокомунізована країна світу, тому змінити маємо все, в назві чого нам ввижається хоч натяк на радянський політичний устрій.

Тож 18 листопада у Кіровограді відбулися громадські слухання на тему перейменування області. До речі, наразі не відомо, чи брали участь у даних слуханнях представники нашого міста взагалі, чи назву регіону обирали лише мешканці губєрнї? Щоправда, і без нас учасники ледве не побили один одного…

Отже, за пропозиціями учасників, наша область має називатися Єлисаветградською (в принципі, то було б логічно) , Центральноукраїнською, Інгульською, Златопільською, Кропивницькою, Скіфською, Козацькою і навіть Івано-Мазепинською (ой, леле!).

У будь-якому випадку остаточне рішення за Верховною радою, яка і має обрати найліпший (тільки не відомо, для кого?) варіант.

Ну, давайте почекаємо, шановні центральноукраїнські івано-мазепинці!

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин