Рада затвердила перейменування вулиць Світловодська

 

14 січня під час пленарного засідання шостої сесії Світловодської міської ради міські депутати розглянули питання стосовно перейменування вулиць нашого міста, які носять імена, пов’язані із прокомуністичним, чи антиукраїнським минулим.

Доповдала питання депутатам, начальник управління культури Надія Клокар.

Депутат Волохов запропонував залишити вулиці Белінського колишню назву, мовляв, те що він критикував Шевченка не робить з нього ворога української нації.

Таким же чином просили народні обранці не чіпати вулиці Суворова та Кутузова.

Категоричну незгоду у цьому відношення висловила Фракція «Свобода», мовляв вони воювали на боці Російської імперії і нині ми (себто, Україна) теж воюємо проти Росії. Отже, зазначені особи однозначно вороги України.

Відверто кажучи такими темпами мого діда, який воював під час ВВв за Радянський Союз, незабаром оголосять ворогом нації, а всіх росіян, які проживають на території України, вивезуть до концентраційних таборів. Ух, аж моторошно!

Ще поговорили стосовно переоформлення документів. Хоч Надія Клокар і наполягала на тому, що замінювати папери доведеться тільки за власного бажання, або при потребі серйозного переоформлення (продаж, спадок тощо), дійшли висновку, що підприємтсвам це зробити все рівно прийдеться. Проте слушну думку висловив Андрій Москаленко, який зазначив, що у зв’язку із перейменуванням Кіровограду (і області зокрема), їм і так доведеться вносити зміни у статутні документи. Тож нехай змінять все за один раз: і назву області, і назву вулиці.

Зрештою вирішили голосувати тільки першу частину – перейменування, а уточнення (додавання до прізвища ім’я конкретної особи) поки що відкласти.

Щоправда, пропозиція Волохова по Белінському не пройшла, зате тепер вона носитиме назву Івана Мазепи, а не так, як було запропоновано у першому проекті.

Також вулицю Комсомольську вирішили перейменувати не по проекту, а за пропозицією громадської організації чорнобильців, дати їй ім’я Героїв Чорнобиля.

Всі інші перейменування відбудуться відповідно до запропонованих у проекті пропозицій. За рішення проголосували 22 депутата, воно набере законної сили з моменту публікації  його у офіційних засобах масової інформації міської ради.

Власкор.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин