«Санітарний день» міста: ідея гарна, користі мало

Цієї осені опале листя з дерев як ніколи довго пролежало, прикрашаючи своїм різнобарв’ям вулиці нашого міста. Ну, воно й зрозуміло – вибори, було не до прибирання. Та от вибори пройшли, городяни визначились з усіма складовими нової влади і стара знову пригадала про те, що непогано було б все ж таки трохи прибрати в місті.

Та вийшло, відверто кажучи, не дуже: людей зібрали не так вже й багато (хоча в школах навіть відмінили заняття, а на виконкомі можна було вішати табличку «Санітарний день!») та і з транспортом відчувався певний «напряг» (автор взагалі помітив лише одну машину, яка збирала і вивозила зібране листя). Саме через відсутність необхідної кількості транспорту, сміття, зібране зранку у гарненькі купки, вже до вечора буде рознесене вітром, ніби ніколи й не прибиралося. Так всенародну толоку можна проводити щодня – хоч ідея й гарна, проте, користі небагато.

Цікаво, як буде з подібними суботниками заведено у команді нового міського голови Валентина Козярчука, адже він заявляє, що знає як реформувати сферу житлово-комунального господарства і налагодити роботу комунальників на всі 100 відсотків? Відверто кажучи, хочеться вірити, адже (трохи перефразовуючи слова Валентина Валентиновича) язиком терти – не плуга перти…

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин