Коледж попрощався зі своїми випускниками

Цього року традиційно, 1 липня у Палаці культури відбувся випускний вечір та урочисте вручення дипломів випускникам Світловодського політехнічного коледжу.

Випускники виглядали надзвичайно яскраво! Молодь, їх рідні та друзі сяяли щасливими посмішками, дехто зі сльозами смутку, але погодьтеся, без цього не проходить жоден випускний.

Студенти закладу підготували святковий концерт. Глядачі мали змогу оцінити пісенні, танцювальні таланти і артистизм молоді. Теплими словами вдячності випускники прощалися зі своїми кураторами, викладачами, дарували їм пісні, вірші та квіти.Всюди звучало, що студентські роки – серйозні і веселі, швидкоплинні і незабутні. Молодь не забуде ці кращі роки життя ніколи.

Після закінчення концерту відбулось урочисте вручення дипломів. Юнь нарешті отримала свої довгоочікувані посвідчення здобутих знань. Нарешті можна відпочити на повну від заліків, екзаменів, курсових і дипломних!

Світловодський коледж готує молодших спеціалістів із шести спеціальностей. Закінчивши цей навчальний заклад,  можна успішно продовжити навчання у ВНЗ III – IVрівнів акредитації, вступивши на другий або третій курс.

Слова вітання випускникам звучали від директора коледжу Ігора Петрова, заступника директора з навчально-виховної роботи Володимира Чернецького, завідуючих відділеннями і від Надії Мальцевої, депутата міської ради, яка прийшла привітати студентів від Світловодської  влади.

Дипломовані спеціалісти – це майбутнє нашої країни. Саме на них ми покладаємо свої надії на розбудову нашого міста і держави.Побажаємо їм щастя й успіхів на життєвій дорозі!

Дмитро  Шевчук.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин