Свято останнього дзвоника в ПЕРШІЙ школі

Свято останнього дзвоника віддзвеніло сьогодні і на подвір’ї ЗОШ №1. Гарненькі дітки, яскраві кольори від квіткового різнобарв’я та повітряних кульок заполонило подвір’я, а сяючі гордістю за своїх вихованців обличчя вчителів світилися не менше від сонця, не зважаючи на похмуру дощову погоду.

Звертаючись до своїх учнів та випускників, директор школи Ольга Климчук з гордістю зазначила: «Пам’ятайте, що ви завжди були і будете учнями ПЕРШОЇ школи, отже – найкращої для кожного з нас!»

Ольга Анатолівна привітала всіх із закінченням чергового навчального року і відмітила, що цього року колективу навчального закладу варто пишатися своїми досягненнями на рівні не тільки міста, а й області.

Звичайно, на свято завітали і почесні гості: депутати міськради Андрій Малицький та Олександр Попічко, начальник управління культури Надія Клокар. А найкращому другу ПЕРШОЇ школи, помічнику і незмінному меценату Михайлу Литвиненку висловили величезну подяку за постійну допомогу в організації навчально-виховного процесу. Михайло Володимирович, в свою чергу, теж привітав всіх учнів школи, висловивши переконання, що отримані знання в стінах рідної ПЕРШОЇ школи стануть міцним фундаментом подальших успіхів і звершень у житті. Крім того, кращий друг знову прийшов не з пустими руками – цього разу школа отримала необхідне обладнання для медичного кабінету.

Далі, були чудові творчі номери, багато щасливих посмішок, веселого сміху і трохи смутку у куточках очей випускників, які сьогодні почули останнього дзвоника із шкільного дитинства.

«СГ».

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин