Світловодські інженери можуть майже все!

В п’ятницю, третього червня, в Світловодському коледжі було представлено 3D-принтер, виготовлений власними силами викладачів коледжу Віталія Вороніна і МихайлаРудича за допомоги деяких студентів.

Поясню для «тєх, кто в танкє». 3D-принтер – це така штукенція, яка може виготовляти об’ємні деталі по їх цифровій 3D-моделі. На таких принтерах можна надрукувати що-завгодно: автомобіль, будинок, або штучну печінку. В кінці вісімдесятих вчені почали розробку таких апаратів, тоді вони були великими і дуже дорогими. Зараз наука прийшла до того, що такий апарат з легкістю розміщується на комп’ютерному столі, а профіль використання дуже широкий.

За словами розробників, від народження ідеї створення пристрою до його закінчення пройшло дев’ять місяців (майже народили дитину!). Шляхом тривалих пошуків варіантів конструкції, мікросхеми деталей, а потім шляхом спроб та помилок наші конструктори-ентузіасти зробили це! Конструкція – авторська, деталі куплені за рахунок розробників, а деякі складові принтера були «надруковані» на ньому ж!

Коли за кілька хвилин на столі принтера з’явилась надрукована невелика пластмасова фігура, усі присутні були у захваті. Це є значним досягненням Світловодського коледжу і окремих людей, які доклали зусиль, щоб нарешті презентувати нам своє дітище. А також, нам наочно подемонстрували, що у коледжі можуть не лише теоретично викладати матеріал, але і пильно слідкувати за сучасними світовими тенденціями, робити сучасні технічні розробки і навчати цьому студентів.

За цими технологіями майбутнє, тому чекаємо на нові дива техніки від наших інженерів!

Дмитро  Шевчук

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин