ТОЖ, ХТО ВКРАВ ЛЄНІНА!?

На початку тижня від поінформованих джерел стало відомо, що пам’ятник Лєніну, якого знесли з постаменту на центральній площі міста 25 лютого 2014 року прозрілі світловодці, таємничим чином щез зі свого «притулку» на КП «Комбінат комунальних послуг»… Цієї п’ятниці ми зв’язалися із начальником тутешнього міськрайвідділу міліції Дмитром Ткачонком аби почути його коментар щодо цієї «ленініани». Так, підтвердив він, пам’ятник дійсно пропав, за пару днів оперативникам вдалося на одній із олександрійських заготівельних металобаз відшукати лиш його частину. Яку саме частину, головний міліціянт не вточнив, як і багато іншого, посилаючись на таємницю слідства. Але зазначив, що слідство ведеться і коло підозрюваних осіб вже окреслено.

Разом з тим із інших компетентних джерел ми довідались, що бронзового Лєніна, вишиною у 3 метри 25 сантиметрів і вагою майже у 3 тони, зловмисники після викрадення доправили до Глинська, де він був розрізаний на кілька частин, які «роз’їхались» по пунктам прийомки металу Кіровоградської і однієї із сусідніх областей. І, начебто, зловмисники вже отримали від здачі Лєніна 80 тисяч гривень. От тільки-но голову в Олександрії не встигли здати.

Отже, схоже, назріває гучна скандальна (і кримінальна, також) справа. Бо ж навіть останній ідіот не повірить, що таку оборудку провернули п’янички з тремтячими руками, які цуплять різне дрібне залізяччя з обійсть громадян для послідуючого пропою.

ТОЖ. Лєнін «зібрався» на ККП. Як виявилось, з кінцями

Марко КОЛІНО

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин