Валентин Козярчук переконаний, що міський бюджет 2016 буде прийнятий напередодні Нового року

Світловодський міськй голова Валентин Козярчук переконаний, що бюджет міста на 2016 рік міська рада нового скликання погодить на позачерговій сесії 25 грудня. Про це він заявив 25 листопада на зустрічі із представниками міського відділення Української спілки промисловців та підприємців (УСПП).

Не хочеться наврочити, адже всі прекрасно розуміють, на скільки важливо вчасно приймати головний документ розвитку (хоча, який там розвиток – аби хоч нормальне існування) міста, проте подібна заява сприймається досить скептично. Пам’ятаєте, як Валентин Валентинович запевняв усіх, що голосування за секретаря ради пройде з першого разу? Сьогоднішній склад міськради не дуже схожий на команду однодумців, тож давайте не забігати наперед!

Під час зустрічі прозвучало багато гарних слів на кшталт «Світловодськ – наш спільний дім», «Ми разом здолаємо проблеми», «Давайте всі разом, гей!». Але залишилась, як то кажуть, «нєдосказанность».

До речі, досить очікувано прозвучали під час цієї зустрічі слова Михайла Бур’янського, президента МВ УСПП. «На жаль, – зазначив Михайло Миколайович, – люди проголосували не за нас і до складу виконкому ми теж не потрапили…»

А із невисловленого можна зрозуміти наступне: от і подивимось, як розбудовуватимуть місто нинішні представники влади без участі  представників промислових підприємств. І хоча всі погоджуються з тим, що місто у нас спільне, інтереси у кожного свої.

Хома Білівкін.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин