Влада прийняла по Власівці «Соломонове» рішення: най буде, як є

 

22 вересня у кабінеті світловодського міського голови пройшла анонсована раніше зустріч між представниками міської влади та Власівської селищної ради. Окрім керівникив територій участь у зустрічі взяли представники галузі культури та освіти, активні городяни та власівчани.

Нагадаємо, що питання, яке мали обговорити сторони – подальша доля дитячого сектору Власівського будинку культури. Як пам’ятають наші читачі, активну участь у вирішенні даної проблеми взяли не тільки працівники культмасового сектору ВБК та батьки вихованців творчих колективів, а й представники міської громади. Зокрема, депутати Світловодської міської ради Іван Маліновський, Михайло Литвиненко, Микола Олійник, Володимир Помазан та інші.

Тож, представники двох громад зібралися за одним круглим столом за безпосередньої участі міського голови Юрія Котенка та селищного голови Олександра Паська.

Проте довгої дискусії не вийшло. На самому початку зустрічі Юрій Котенко заявив, що він, як міський голова, має право одноосібно приймати певні рішення стосовно життєдіяльності громади. Тому він вирішив, аби не викликати соціального напруження та не давати жодного приводу для політичних та соціальних спекуляцій, залишити все так, як є на сьогоднішній день:

«Ми Власівку завжди підтримували, завжди йшли на зустріч громаді селища, інтереси якої в міській раді активно відстоює велика частина депутатів. Так буде і надалі, прийнаймні, до кінця нашої каденції. Як буде далі – час покаже, а зараз нехай все залишається так, як було до сьогодні.»

Таке «соломонове» рішення міської влади підтримав і Олесандр Пасько від імені власівської громади.

 

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин