Хочете змін – обирайте Народну партію

Представники Народної партії продовжують зустрічі з мешканцями міста. Зокрема, 14 жовтня зустріч пройшла у дворі будинку №53, по вулиці Леніна.

До світловодців завітали депутати міської ради Михайло Литвиненко, Іван Маліновський,  Сергій Єременко,  кандидати від народників – директори загальноосвітніх шкіл №1 Ольга Климчук та №10 Оксана Спашиба  та  Микола  Щербатко. До речі, саме Оксана Петрівна балотуватиметься до міської ради наступного скликання на цьому виборчому окрузі.

«Якщо попереднього депутата ви і в очі не бачили, – зазначила вона, –  то я буду завжди поряд з вами, адже моя школа знаходиться зовсім поруч і ви можете звертатися до мене особисто у будь-який час».

Оксана Петрівна коротко познайомила присутніх із своєю біографією, розповіла про своє бачення дієвої і конструктивної влади, охарактеризувала певні пункти Народної програми, з якою політична сила йде на місцеві вибори: «Мені особисто дуже подобається пункт Програми стосовно відновлення гуртожитку по вул. Леніна, 94-а. Я саме там починала своє життя у Світловодську. І мені дуже подобається ідея перетворення занедбаної будівлі у нормальне сучасне житло для молодих спеціалістів, які так потрібні сьогодні нашому Світловодську,  для  молодих  сімей  та  інших  пільгових  категорій  наших  громадян.»

В свою чергу Михайло Литвиненко, як лідер  команди  Народної партії, запевнив присутніх на зустрічі світловодців, що вирішенням проблемам мешканців, які звертатимуться до депутата за допомогою, займатиметься не конкретно одна особа, а вся команда  народників: «Сьогодні ми маємо отримати народну підтримку найвищого рівня і згуртувати потужну і дієву команду, яка буде в змозі вирішувати питання життєдіяльності міста. Команда вже є – ви самі можете це побачити, ознайомившись зі списками нашої виборчої сили. Залишилось головне – ваша підтримка. Хочете змінити щось в місті – обирайте Народну партію. За результат роботи цієї команди  я ручаюся особисто!»

Помічниця Михайла Володимировича Адоліна Іваненко, ознайомила присутніх із принципом   та  особливостями  проведення майбутнього  голосування.

Завершуючи зустріч, Іван Маліновський звернувся до присутніх світловодців: «Зважте, ми єдині хто має на наступні два роки чіткий план дій стосовно розвитку міста та селища Власівки. Єдині! Інші партії не спромоглися навіть поцікавитися у мешканців, що їх хвилює.  А  деякі  новоспечені  «політичні  сили»,  просто  безсоромно  займаються  плагіатом,  «запозичаючи»  окремі  пункти  нашої  Програми  Розвитку. Тому, читайте Народну програму і голосуйте за народників. І щоб не плутатися, запам’ятайте: Оксана Спашиба – директор ЗОШ №10, Народна партія – №10 у виборчому бюлетені. Підтримуючи  Народну  Партію,  Народну  Програму  Розвитку  міста  Світловодська  та  селища  Власівка,  ви  підтримуєте  майбутнє  нашого  міста.»

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин