З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СВІТЛОВОДСЬК!

IMG_20150606_1851166 червня 2015 року,  напередодні 61-річчя  міста  Світловодська була  організована  розважальна програма “Світловодськ – місто нашої мрії”,  на Арт-галереї набережної міста, організатори свята –  Світловодська міська організація “Просвіта”, Світловодське регіональне відділення Всеукраїнської спілки промисловців та підприємців та асоціація молоді Кіровоградщини “Златопілля”.Також на набережній міста була маса атракціонів, солодощів та сувенірів, переважно ручної роботи.

Програма розпочалась з конкурсу читців віршів про рідне місто та країну, тут брали участь люди різного віку від малечі до ветеранів Світловодська. Кожен з учасників по своєму вражав, у Лілії Смірнової, наприклад, не дивлячись на свій молодий вік, написаних вже майже 200 власних віршів, Павленко Валентина, яка є ветераном кременчуцької ГЕС, присвятила свій вірш Світловодським гідробудівельникам, Журавський Владислав – краєзнавець м.Світловодська прочитав вірш присвячений колишньому с.Табурище, а Гуртова Олександра в своїй поезії прирівнювала рідне місто до раю.

В проміжках між виступами конкурсантів ведучий проводив цікаву та пізнавальну вікторину про Світловодськ на історичну тематику.

По закінченню конкурсу читців, розпочалася справжня розвага для дітей молодшого віку. Спочатку цікаві ігри від казкових піратів, потім вікторини зі смачними призами від ведучого. Паралельно відбувався конкурс малюнків на парапеті та асвальті набережної – всі юнні художники також отримали призи за свою старанність. Пролунало щире привітання жителям Світловодська від організаторів святкової програми, після чого звучав гімн нашого рідного міста, нажаль на сьогодні не всі знають слова такої важливої для нас пісні, але згодом, якщо будуть проводитись і надалі подібні заходи,  кожен житель міста Світловодська вважатиме обов”язком знати гімн, адже це один із головних наших міських атрибутів, і соромно його не знати.

До нас, в Арт-галерею завітав також відомий український гурт, який вийшов у фінал всеукраїнського шоу “Україна має талант”. Своїм нестандартним виступом, гурт нікого не залишив байдужим. Спостерігаючи за творчістю цього гурту, було  помітно, що учасники отримують надзвичайне задоволення від власної музики, та самого знаходження на сцені, а це є важливою  складовою в  досягненні  майстерності  виконання.

Ще одні гості,  завітали до нас з міста Кременчук – рок-гурт Психотрон, гурт до речі, брав участь у фестивалі “Червона рута”,  а  нам, зробили чудовий музичний подарунок до дня народження Світловодська.

Особливо вразив, легендарний кавер гурт Neon Night, який виступав в оновленному складі – достойні кавери на світову рок классику, залишили неперевершені враження, під пісні їхнього виконання на місці не могли встояти ні дорослі ні діти, весь майданчик танцював, плескав та кричав “МОЛОДЦІ”, гурт дійсно заслужив такої похвали, адже заплющивши очі відчуваєш себе на концерті легендарних AC\DS, а це напевно найвищий успіх для кавер гуртів.

По закінченню розважальної програми була оголошена дискотека для всіх бажаючих жителів та гостей міста.

Нашому улюбленому місту 61 рік  і  тільки  від   нас  з  вами  залежить, яким  воно  буде,  а щоб воно було завжди охайним та квітучим, не дивлячись на те, скільки йому виповниться років,  ми  повинні  любити його кожен  день,  а  не  тільки  говорити  про  це  в  чергову  річницю  народження міста.

Анна  Кириленко.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин