«Залізничники» за Народну Партію

17 жовтня  голова міської організації Народної партії, депутат міської ради Іван Маліновський провів зустріч із мешканцями провулку Залізнодорожного.

Щоправда, особливого аншлагу не спостерігалося, адже, як зазначили самі люди: «До нас ніколи ніхто не приходив, тому просто не всі повірили, що комусь дійсно є до нас і наших проблем діло».

Проте невелика кількість присутніх абсолютно не позначилася на продуктивності зустрічі. Іван Миколайович представляючи свою політичну силу, зазначив, що народники єдині, хто пропонує людям реальну програму дій на наступні роки ­– Народну Програму розвитку міста Світловодська та селища Власівка: «Ми не збираємося нікого обманювати і вважаємо неприпустимим заробляти собі прихильність виборців відвертою брехнею. Я маю на увазі політ сили, які обіцяють зробити сильну армію, зупинити війну, зменшити тарифи на енергоносії – це все повноваження вищих органів  влади. Міські ради не мають на  ці  процеси, ніякого  впливу. А те, що ми пропонуємо у своїй Програмі – цілком реальні речі, за виконання яких команда народників,  готова відповідати перед своїми виборцями».

А от проблеми у людей виявилися цілком прогнозованими: жахливий стан дороги по вул. Кременчуцькій (мовляв, раніше там ДАЇвці з радарами стояли, а зараз і танк не проїде), відсутність вуличного освітлення («…он,  «батьки  міста»,   собі на вулиці швидко ліхтарі повісили, а ми як були в темноті, так і по сьогодніі!») та погана робота каналізації.

«Щодо дороги, – відповів Іван Маліновський, – тут не все так просто: вона загальнодержавного значення і тут  місцевий бюджет  не  в змозі  її  «витягнути». Наші реальні можливості – залучити  до  вирішення  даного  питання,  нашого  депутата  Верховної  ради,  активно  працювати  з  іншими  центральними  органами  влади,  аби  цю трасу включили до Державної програми ремонту асфальтових шляхів сполучення. А от питання освітлення і каналізації будемо  вирішувати, тим більше, що в нашій команді начальник Світловодського ВКУ «Дніпро-Кіровоград»,  Людмила Гетманець.»

Поспілкувавшись ще з півгодини, люди запевнили: «Ми точно підтримаємо вашу команду і Народну партію в цілому, вже за те, що ви перші і поки що єдині, хто взагалі звернув на нас увагу. Але і спитаємо за те, що ви обіцяєте!»
На що Іван Миколайович відповів, що з  готовий спілкуватися і в подальшому, а для цього залишив свої контактні дані, номери телефонів.

Отже, народники продовжують збільшувати кількість прихильників  і бажаючих підтримати десятий номер (№10) в  виборчому  бюлетені,  на наступних виборах,  все більше і більше.

 

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин