Фотофакт: поліція нас береже. А себе?

Декілька днів тому посеред перехрестя вулиць Леніна та Калініна «виросло» дерево. Точніше, його посадили, так як вирости посеред грудня воно ну ніяк не могло. Придивившись більш прискіпливо помічаємо: просто посеред перехрестя любителі металу вкрали чергову кришку каналізаційного люку. І якщо раніше до правоохоронців ставилися хоч з пересторогою (бо відділення Світловодського МРВ УМВС зовсім поряд), нині «махрову» поліцію не тільки ігнорують, а ще й виявлять свою зневагу, крадучи у них прямо з-під носу.

Відверто кажучи, хочеться подякувати «зеленим санітарам», які вставили в каналізаційний колодязь ту суху гілляку, адже на тому місці могла статися серйозна аварія. Звичайно, якщо садівники і металісти – це не одні і ті ж персони.

Цікаво, як довго стирчатиме там цей прояв людяності, з одного боку, і некомпетентності певних служб, з іншого. Може й до Нового року дотягне – тоді добре було б її прикрасити новорічними іграшками та гірляндою. А що, такий собі модернізм по-світловодськи… Та й вночі буде видно краще.

Тільки як на фоні цього модернізму виглядає наша мі(по)ліція? Здається, не дуже.

Що ж, митцям – «плюс», правоохоронцям – «мінус»…

P.S.: А знаєте що найбільше вражає? Реакція світловодців! Один дядечко, проходячи мимо, запитав: «А що, аварія була?».

«Дякувати Богу, – кажу, – ще ні!».

«Тю! Ну і чого ото його фотогрувати? Ти що, люків незакритих не бачив?»

Санта КлаВус.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин