Михайло Литвиненко: «Готові і надалі з гідністю відстоювати інтереси нашого прекрасного селища»

16 жовтня команда народників провела зустріч із мешканцями Власівки. Народну партію на зустрічі з власівчанами представляли лідер  народників, депутат міської ради Михайло Литвиненко, його колеги-депутати, голова міської організації   НП, Іван Маліновський та Микола Олійник, кандидати в депутати міської ради наступного скликання Станіслав Чекаленко, Єлизавета Ялова, Алла Педько, Андрій Ревнивцев, Ганна Василенко та інші.

Перед початком офіційної частини зустрічі для присутніх власівчан танцювали та виконували пісні чудові, неповторні і талановиті вихованці дитячого творчого сектору Власівського будинку культури.

Спочатку до присутніх звернувся Михайло Литвиненко: «Шановна громада! Я хочу вам представити команду Народної партії, яка йде на наступні вибори до Світловодської міської ради. Ви всі мене добре знаєте, як і те, що я сьогодні є діючим депутатом міської ради і проблеми Власівки для мене такі ж болючі, як і для кожного з вас. Я і моя команда однодумців хочемо і надалі із гідністю відстоювати інтереси нашого прекрасного селища у міській раді.  Тому я вирішив сьогодні познайомити вас із нашими кандидатами, які йдуть до Світловодської  міської ради разом зі мною».

Михайло Володимирович запросив на сцену присутніх на святі представників Народної партії.

«Не зважаючи на те, що наступна рада працюватиме максимум два роки, – запевнив присутніх на зустрічі односельців Михайло Литвиненко, – наша команда готова нести відповідальність за  виконання поставлених цілей. І  сьогодні ми  єдині, хто говорить про це відкрито і щиро, дивлячись вам в очі».

Іван Маліновський, звертаючись до громади, зазначив наступне: «Власівка для мене завжди була близькою і рідною, адже саме тут я розпочинав свій трудовий шлях. Я пам’ятаю проблеми селища двадцятирічної давнини, я добре знаю проблемні аспекти Власівки сьогодні. У  вас  є  змога  ознайомитись  з  документом, який має назву Народна Програма розвитку міста Світловодська та селища Власівки. Зауважте – ми єдині, хто має чіткий план дій на наступні два роки. І Власівка для нас має значення не менше, ніж місто. Нагадую вам – Народна партія, номер 10 у виборчому бюлетені, єдина політична сила, яка пропонує вам перелік реальних кроків для покращення соціально-економічного стану міста  Світловодська і селища Власівки.»

Народники по черзі підходили до мікрофона і кожен мав що сказати громаді. Слова представників команди Михайла Литвиненка, власівчани зустрічали оплесками, а добра і щира атмосфера спілкування стала приводом для очевидного висновку – Власівка за Народну партію, за людей, які своїми справами довели, що інтереси громади будуть захищені за будь-яких умов.

Власкор.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин