СВІТЛОВОДСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ КРАЩІ У ЦЕНТРАЛЬНО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНІ!

Авторитет і відомість тренера світловодських дзюдоїстів Рудольфа Матвєєва призвели (у доброму розумінні цього слова), що 23 травня на Відкриту першість тутешньої КДЮСШ (директор Ірина Мусієнко) з дзюдо серед юніорів 2004-2007 років народження з’їхалась нечувана кількість учасників – 240! Вони представляли усі обласні центри та практично усі більш-менш крупні міста центру України. Але, зазначає Матвєєв ця (нечувана) кількість не зашкодила провести змагання злагоджено і на високому професійному рівні. Аби збільшити «пропускну» можливість, поєдинки проходили одночасно на двох татамі…

Тренер не приховує радості – наші юні дзюдоїсти, для чималої кількості яких це були перші у житті змагання такого масштабу, виявились найкращими, зайнявши І місце у командному заліку. Другий результат показали кіровоградці, команда Кременчука – ІІІ місце.

Крім цього, Матвєєв дякує ТМ «Королівський смак» в особі її власника Віктора Короля за спонсорську підтримку світловодської команди та Сергія Ковчака (фірма «Еліпс») – чудові бейсболки вироблені цією фірмою прикрасили головешки усіх призерів Першості.

Власкор

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин