Виконкому потрібен комп’ютерник, освітянам затвердили доплати, а у Світловодську з’явилася перша «закліпсована» собака

5 лютого відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Розпочали із розгляду фінансових питань: заслухали звіт про виконання міського бюджету 2015 року, який розглядатиме сесія міської ради. Загалом можна зазначити, що міський бюджет 2015 року склав 254 млн.грн., що становить 99% виконання від запланованого.

Наступне питання стосувалося весення змін до бюджету вже 2016 року. Обидва питання відправлено на розгляд міської ради.

Далі слово надали начальнику управління соціального захисту Олені Балюк, яка винесла на розгляд питання видачі мешканцям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах, одноразової матеріальної допомоги.

В блоці питань винесених на розгляд виконкому управліням економіки можновладці ввели в дію рішення конкурсного комітету від 26 січня цього року, яке дозволить більш прозоро проводити конкурси на проведення пасажирських перевезень

та визначати переможців. Вимушено проголосували «за» винесення на розгляд сесії міської ради питання щодо надання пільги на сплату за землю державним установам. Чому вимушено – тому що не всім організаціям із переліку варто надавати зазначену пільгу (наприклад, Укрзалізниця, пам’ятаєте?), але згідно чинного законодавства міськрада не має права надавати пільги на землю окремим суб’єктам – тільки всім, або нікому. Як часто пишуть інтернет-юзери, «пічалька»…

Наступним виконком погодив на розгляд сесією міськради питання затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету у новій редакції.

Начальник юридичного відділу Сергій Щербина виніс на розгляд членів виконкому пропрацьоване питання стосовно надбавок та премій працівників галузі освіти, яке під час минулого засідання ВК ледь не вартувало начальнику управління освіти дисциплінарного покарання (читайте «На засіданні виконкому: міський голова звинуватив начальника управління освіти у підставі»). Цього разу ні про яке покарання не йшлося, просто пропонувалося виконкому відмінити те скандальне рішення, внести зміни в попереднє і прийняти нове, яке має вирішити всі проблемні моменти. До першої редакцї у членів виконкому знайшлися заперечення, але до кінця засідання всі правки було внесено і остаточний варіант рішення у частині розміру стимулюючих виплат, гарантованих чинним законодавством, отримав таку трактовку: у розмірах, передбачених законодавством та у межах фінансування. А встановлювати ці розміри будуть безпосередньо керівники навчальних закладів.

Управління ЖКГ у особі заступника начальника Віктора Боровського виніс на розсуд виконкому рішення про внесення змін до рішення міської ради (тобто, питання теж сесійне),  щодо складу комісії,  яка надає дозвіл світловодцям на відключення від централізовної системи опалення.

Начальник загального відділу Олександр Возний просив виконкомівців дозволити додати до штатів виконкому одиницю комп’ютерника-системотехніка, так як комп’ютерників у виконкомі купа, а спеціаліста нема і ніколи не було. Погодили. Тепер слово за депутатами.

Знову повернувся Боровський, який цього разу просив виконком дозволити списати з комунальної квартири комунальні ж борги: 15 161 грн. за опалення, 1414 грн. за газ та 5405 грн. квартплати. Справа в тому, що «власниця» цих боргів померла, а квартиру передали іншій людині, яка до тих боргів не має ніякого відношення. Тож виконком увійшов у положення нового власника проблемного житла і дозволив УЖКГ звернутися до керівників енергоресурсних підприємст, аби ті списали борги. Як вони вирішать – то вже їхня воля.

На останок поговорили про бродячих собак. Зокрема, вислухали представника поліції з приводу нещодавньої події, коли певні особи намагалися палити будки із собаками на Обеліску.  Правоохоронець підтвердив, що така подія дійсно мала місце, наразі проводяться слідчі дії.

Щодо бродячих собак в цілому, Анна Нестеренко, яка головувала на сьогоднішньому виконкомі, зазначила, що СЕС дає інформацію про те, що нині в місті перебуває близько 800 бродячих тварин. І поділилася радісною новиною, що у місті та на Власівці силами волонтерів вже з’явилися по одній «закліпсованій» тварині. Ура-ура!!!

Микола Шверненко.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин