«Укрсиббанк», СМРО «Союз Чорнобиль» та Світловодське міське Управління освіти привітали діточок з днем Святого Миколая

 

Зазвичай дивовижна пора зимових свят для маленьких мешканців нашого міста починається зі свята Святого Миколая. Чудотворець спускається з Небес до діточок і щедрою рукою нагороджує всіх, хто вірить в дива, яскравими подарунками та омріяними солодощами: слухняних повним кошиком смаколиків, бешкетників – ще й тоненькою лозинкою. Проте радість панує в кожному маленькому серці…

18 грудня, на передодні дня Святого Миколая свої солодкі подарунки отримали дітки із сімей учасників ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Ініціаторам заходу – «Укрсиббанку»,  активно  сприяли керівник управління освіти Геннадій Френкель та голова Світловодської міськрайонної організації «Союз Чорнобиль» Іван Маліновський. Спонсорами подарунків для малечі виступив «УкрСиббанк», який представляли його  чарівні працівники пані Юлія та пані  Ірина.

На початку заходу Іван Маліновський  поздоровив  діток-чорнобильців  та їх  родини з  святом  Святого  Миколая  та  наступаючими  Новорічними  і  Різдвяними  святами, побажав діткам веселих свят і висловив переконання, що їхні найзаповітніші мрії обов’язково збудуться, адже наступає казкова пора чудес і дивовижних звершень.  Геннадій  Френкель,  в  притаманній  йому  манері  з  елементами  гумору,  але  з батьківською  теплотою,  побажав  дітям  і  батькам  миру,  любові  в  серці  та  до  своєї  Батьківщини.

Акція проходила у приміщення музичної школи, тому не обійшлося без музики ­– талановиті вихованці музичного  закладу влаштували для присутніх чудовий концерт, додавши до святкового настрою, ліричну нотку музичного мистецтва.

А закінчилося все дійство очікуваним врученням солодких подарунків для кожного із присутніх дітей.

Ростіть здоровими і розумними, а Святий Миколай нехай боронить вас та ваші сім’ї від усіх негараздів. Зі святом всіх!

Власкор.

 

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин