Власівські депутати відклали розгляд питання по дитячому центру творчості

18 вересня на Власівці пройшло термінове позачергове засідання селищної ради, на яке було винесено декілька невідкладних питань. В їх числі – і про подальшу долю дитячого творчого центру, представники якого пікетували вчора під вікнами Світловодського виконкому. Та про все по порядку.

Рішення, проекти яких виносилися на розгляд сесії селищної ради, стосувалися не тільки Власівки, а й Світловодська. Саме через це на засіданні була присутня велика група депутатів Світловодської міської ради: Михайло Литвиненко, Іван Маліновський, Микола Олійник, Петро Кіндра, Анатолій Подольський,  Григорій  Золотаревський, Володимир Помазан та ін. Спочатку селищні обранці нарешті таки погодили передачу (точніше – приєднання) власівської медичної амбулаторії до Світловодської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Нагадаємо, що власівчани досить довго пручалися приєднанню і, як вони те називають, виборювали свою незалежність від міста. Але «довиборювалися» до того, що залишилися без фінансування, а працівники медустанови – без заробітної плати.  Крім того, не пройшовши ліцензування, втратили право на проведення більшої частини медичної допомоги та лікування. Наприклад, сьогодні в стінах амбулаторії не мають права робити навіть звичайні уколи, не кажучи вже про більш специфічні та спеціалізовані медпослуги. Мовляв, що тепер поробиш – треба передавати, депутати селищної  ради погодили приєднання. Приблизно з таким же настроєм передали-приєднали до міського управління освіти дитячий садочок: «ми не хочемо, але самі утримувати дошкільний заклад не зможемо».

І, як було анонсовано на початку, останнім вирішили розглянути питання стосовно будівлі дитячого творчого центру. Спочатку слово надали керівнику центру Аллі Педько, яка повторила фактично те ж, що і днем раніше у кабінеті Світловодського міського голови Юрія Котенка. Депутати селищної ради активно включилися в обговорення питання. Пролунала навіть пропозиція відключити від опалення селищну раду, а дітей забезпечити теплом. Слово надали і представникам Світловодської міської ради. Зокрема Іван Маліновський закликав колег із Власівки не поспішати із прийняттям рішення по центру:

«Згадуючи  армійське  минуле, я пригадую вислів, що не варто поспішати виконувати наказ, так як за ним обов’язково послідує інший, який відміняє попередній. Ми живемо в епоху змін і завтра все може бути по-іншому. Але ми повинні зберегти ту базу, яку маємо на сьогоднішній день. Ми вчора особисто поспілкувались із Юрієм Котенком і домовилися віднайти вихід, а конкретніше – кошти на опалення, спільними зусиллями за круглим столом. Тому звертаюся до вас із проханням, поки що відкласти розгляд цього питання і запрошую взяти участь у зустрічі в кабінеті міського голови у вівторок.».

Таку ж думку висловив і Микола Олійник, закликавши власівських депутатів не поспішати вирішувати долю маленьких творчих власівчан.

На тому й порішили: розгляд питання відкладено. Зустріч між представниками світловодської та власівської територіальних громад має вирішити це питання вже наступного вівторка.

Власкор.

У розділі : Головна, Новини, Фото

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин