ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР В ДРУГІЙ ШКОЛІ

IMG_20150601_00031431 травня відбувся концерт з нагоди випуску з лав школи, учнів 11 класу загальноосвітньої школи 1-3 ст. № 2. Свято відрізнялося від інших тим, що відбулося на день пізніше ніж у інших восьми школах, та проходило в міському палаці культури ім. Т.Г.Шевченка.

Під час церемонії вручення атестатів кожен учень почув  на свою адресу багато добрих, щирих слів  від  заступника директора Криворучко Вікторіі Павлівни, яка висловила думку всіх вчителів. І дійсно, кожен учень по своєму унікальний і прекрасний. Ось наприклад  Лістунова Маргарита – закінчила школу зі срібною медаллю, є призери та переможці міських олімпіад – Мірчинко Анна, Слободянник Олеся, Давидова Анастасія; також багато різносторонніх, творчих людей – Плотніков Дмитро, Кравченко Марія, Кулик Дарина, Ткаченко Борис. Всі прекрасні по своєму і всі неодмінно займуть достойне місце в сучасному  суспільстві.

Зворушливими та щирими  були слова першої вчительки – кожен учень згадав ті перші п”ять років у школі – коли  вони були малятами – школяриками. Привітали піснею з завершенням свого шкільного шляху, вже одинадцятикласники ЗОШ № 2 і своїм виступом завершили офіційну частину концерту.

Після 10 ти хвилинного антракту, випускники розпочали другу частину концерту. Початком став шкільний вальс, який своєю ніжність і грацією розчулив багатьох у залі. Потім почалася ціле дійство, яке вміщало в собі – подяку вчителям, багато гумору, лірику – ці всі складові разом, зробили вечір випуску незабутнім не тільки для випускників, а й для всіх присутніх в залі. Для кожного вчителя було підготовлено гумористичну сценку, пісню, або танок. Хоча сам концерт тривав 2.5 год., час промайнув не помітно, адже всіх  присутніх переповняв радісний  настрій.

Особливим подарунком для вчительки англійської мови стала пісня “Zombie” рок гурту – The Cranberries в виконанні випускниці Кравченко Марії, як вокалістки та соло-гітаристки в гурті м. Світловодська під назвою Sity-Band, ще гурт виконував пісню японською мовою “Nana” гурту – A little pain, це стало однією з родзинок  особливостей  концерту випускників 2015, школи №2.

З задоволенням випускники привітали свою вчительку біології Турчину Олену Вікторівну, подарувавши їй запальний танець.

Також, привітати школу прийшов колишній учень загальноосвітньої школи №2, Чистяков Єгор, який приготував танцювальну постановку.

Подарунком для директора школи Плітко Валентини Лаврентіївни, стала патріотична композиція з оригінальним, непередбачуваним сюжетом.

Завершила концерт лірична постановка: “Прощання з класним керівником”.

Всі вчителі, батьки та гості залишилися задоволеними,  а самі діти продовжили святкування  і прощання  зі своїм дитинством.

Анна  Кириленко.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин