Власівчани підтримують Народну програму

13 жовтня представники міської організації Народної партії провели зустріч із мешканцями селища Власівка. Народники, на чолі із Михайлом Литвиненком та Іваном Маліновським, завітали до власівчан з метою представлення Народної програми розвитку міста Світловодська і, головне, селища Власівки. Також на зустрічі були присутні кандидати  до  Світловодської  міської  ради,  мешканці  селища  Власівка,  Педько  Алла  Іванівна,  виборчий  округ № 33  та  Василенко  Гана  Андріївна,  виборчий  округ  № 31.

«Жодна з інших політичних сил сьогодні не йде на місцеві вибори з хоч якоюсь програмою,  яка  б  безпосередньо  враховувала  проблеми  Світловодська  та  Власівки, – звернувся до присутніх власівчан Іван Маліновський, – всі сподіваються бути обраними особливо не напружуючись, за рахунок гучної партійної назви. Ми провели роботу і маємо конкретний план дій, де Власівка відіграє таку ж важливу роль, як і  власне, Світловодськ».

Михайло Литвиненко, відповідаючи на питання власівчан, запевнив останніх, що  не зважаючи на його вибір балотуватися до міської ради, рідне селище, де він мешкає разом із сім’єю, ніколи не залишиться поза його увагою: «Я тут живу, я знаю проблеми селища і як допомагав, так і допомагатиму надалі. Але наша команда має стати більшою, чисельнішою і сильнішою. Саме тому я прошу вас вибирати 10-й номер у виборчому бюлетені – Народну партію».

Також до присутніх звернулася завідуюча дитячим сектором Власівського будинку культури Алла Педько. Вона розповіла, що саме завдяки зусиллям депутатів Світловодської міської ради Михайла Литвиненка  та  Івана Маліновського,  вдалося зберегти дитячий творчий сектор на Власівці.

Питань, як завжди  було дуже багато. Нажаль, не всі люди розуміють різницю між повноваженнями місцевих депутатів та народних обранців із ВР. Довелося відповідати і за нардепів, погоджуватися із недолугістю законів, які жодним чином не покращують життя звичайних українців.

«Особисто вам, ми дуже вдячні за те, що прийшли, – говорили люди в кінці зустрічі, – і хоч щось спробували пояснити. Ми дуже поважаємо Михайла Володимировича за його реальні справи і хотілося б, аби таких депутатів було побільше!».

«Саме тому ми до вас і прийшли, – відповів М.Литвиненко, – я готовий поручитися за кожного зі своєї команди,  а  від  вашої  підтримки,  залежить  можливість  відстоювати  нами  ваші  інтереси  в  майбутній  міській  раді».

Люди  запевнили  народників  в  своїй  підтримці  та  побажали  успіхів  і  перемоги  на  виборах.

Власкор.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин