Іван Маліновський: «Закриття генделиків-наливайок для нас принципове питання»

15 жовтня представники Народної партії провели зустріч з мешканцями будинків №№ 56 та 58 по вул. Приморській. До містян завітали депутати Світловодської міської ради Іван Маліновський, Михайло Литвиненко, кандидат від народників на цьому виборчому окрузі Єлизавета Ялова та інші.

Іван Миколайович, спілкуючись із мешканцями будинків, представив Народну програму розвитку міста Світловодська та селища Власівки, зупинився на деяких аспектах документу. Зокрема. Мова пішла про генделики-наливайки, від яких люди даного мікрорайону страждають не перший рік.

«Розумієте, боротьба з подібними закладами для мене ­– це принципове питання, – говорить Іван Маліновський. – Ми свого часу приймали рішення про те, аби не продовжувати їм договори оренди. Але настирливі діячі вирішують свої питання через окремих осіб як у виконавчих органах, так і, нажаль, в середовищі окремих депутатів.

Я вважаю подібні явища  недопустимими! Саме тому повторюю фактично на кожній зустрічі – для боротьби з подібними явищами потрібна потужна команда у міській раді. Читайте Народну програму, вивчайте наші списки – і я гарантую – отримавши необхідну кількість народників у міській раді, ми не допустимо існування на території міста подібних гнійників».

Михайло Литвиненко в свою чергу закликав людей робити свідомий виважений вибір під час голосування 25 жовтня: «Не вірте тим, хто обіцяє вам знизити тарифи, зупинити війну чи увійти в Європу – це не компетенція міської влади. В Народній програмі викладено питання, які можна вирішити на місцевому рівні і ми готові її виконати.»

Тож, вибір очевидний – Народна партія єдина політична сила в місті, яка ставить перед собою конкретні завдання і знає, як їх виконати. Підтримуйте Народну партію – №10 у виборчому бюлетені.

 

Власкор.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин