Засіданні виконкому: ліжок в ЦРЛ знову поменшає, антену МТС по Приморській, 74 не чіпатимуть

10 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради. На порядок денний було винесено 45 питань та озвучено декілька додаткових. Далі коротко про найцікавіші.

Розпочали з того, що затвердили положення про наглядову раду про надходження та використання благодійних внесків в Світловодській ЦРЛ. Потім перейшли до фінансових питань, точніше винесли на попереднє схвалення два проекти рішення сесії міськради: звіт про виконання бюджету за перший квартал 2016 року та погодження проекту рішення про внесення змін до бюджету. Остаточне слово за депутатами, тому погодили без особливого обговорення. Єдине, що не сподобалося міському голові, це те, що у зв’язку із новими постановами (чи директивами) держава змушує нас відкоригувати загальний фонд міського бюджету на 12 млн. грн. зі знаком «мінус», але начальник фінуправління Наталя Яременко запевнила, що, зазвичай, держава ці кошти повертає через певний період часу. «Ну-ну», – багатозначно сказав Козярчук.

Головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко, довів до відома членів виконкому, що відповідно до постанов їхнього міністерства, лікарня приводить у відповідність ліжковий фонд (знову!). Цього разу скорочуються сім ліжок, які, за словами Юрія Миколайовича, ніколи не використовуються: 5 ліжок акушерсько-гінекологічного профілю та 2 хірургічного. Тобто, з першого серпня 2016 року у Світловодській ЦРЛ ліжковий фонд складатиме 300 ліжко-місць.

Оргвідділ виніс на затвердження виконкому питання про надання матеріального заохочення керівникам квартальних комітетів за квітень та травень, перелік медичних сестер закладів охорони здоров’я міста, представлених до нагородження з нагоди Дня медичної сестри (12 травня) та нагородження учасника АТО Івана Мельника за поданням військкомату. Виконком погодив всі позиції.

Далі, в.о. начальника управління соціального захисту І.Попович, винесла на погодження питання надання матеріальної допомоги громадянину міста (за рахунок депутатського фонду у розмірі 900 грн.) та сім’ї загиблого Віталія Войтенка на поховання (5 тисяч грн.), з яким 6 травня на центральній площі прощалося все місто.

Управління житлово-комунального господарства міста знову просило дозвіл на спилювання кущів та дерев. Але найцікавішим було питання про продовження терміну оренди для розташування антени стільникового зв’язку для МТС на даху будинку №74 по вул. Приморській. Тут трохи подискутували, адже  13 році попередня каденція міськради намагалася прибрати ту антену через петицію більш як 150 мешканців прилеглих будинків (мовляв, випромінювання, магнітні бурі і т.п.) і навіть прийняла відповідне рішення, але його ніхто не виконав. Більше того, МТС спокійненько платили орендну плату, відремонтувало дах зазначеного будинку і т.п. А от депутат Кучугурний наполягав врахувати побажання мешканців будинку і антену прибрати. Проте, міський голова та члени виконкому погодилися з тим, що розмови про випромінювання – просто балачки, а орендар справно платить кошти, виконує зобов’язання. Крім того, якщо антену прибрати – в значній частині міста зв’язок зникне. Тож, вирішили термін оренди продовжити.

В блоці питань управління економіки повернулися до питання продовження терміну оренди нежитлового приміщення по вул. Ювілейній відомому в місті фотомайстру В’ячеславу Стригуну (минулого разу Козярчук вирішив, що плата замала). Фотограф особисто звернувся до виконкомівців зі словами, що в зазначеному приміщенні вже 15 років знаходиться його фотомайстерня, він зробив там ремонт, все платить вчасно. Крім того він гроші «лопатою не гребе» і платити більше не може: «І якщо не підтримаєте – то на цьому і все!».

Члени виконкому почухали потилиці і вирішили погодити оренду на попередніх умовах. Питання: ну і нащо ото все було?!!

Мабуть варто згадати і про призначення тимчасових перевізників (до проведення конкурсу) на маршрутах №№ 5, 24 і 9: перші два «возитиме» ФОП Макаров, а дев’ятий маршрут поки обслуговуватиме ФОП Кучіра.

«СГ».

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин