На виконкомі: з адмінштрафами не визначилися, «освітлюючу» програму продовжили, а МАФи на К.Маркса будуть «ламать»

20 травня виконавчий комітет Світловодської міської ради провів чергове засідання. На ньому не було міського голови (кажуть, у відрядженнях вони, конструктивний досвід набувають), тому головувала перша заступниця Олена Балюк.

Розпочали з питань управління соціального захисту населення: затвердили списки дітей (батьки яких є учасниками АТО), які мають право на звільнення від плати за харчування та надання матеріальної допомоги громадянам, які особисто зверталися за допомогою до міського голови.

Начальник житлового відділу Наталя Скляр доповіла декілька питань стосовно видачі ордера (в гуртожитку по Приморській), розгляд заяви про постановку на облік та укладання договору житлового найму.

Зазначені питання не мали жодних ускладнень, тому були проголосовані досить швидко, на відміну від наступного – через колізії в законодавстві, виконком так і не прийняв рішення стосовно затвердження адміністративного стягнення за порушення оформлення та утримання документу, що посвідчує особу (паспорту). Зокрема, невчасна вклейка фото по досягненні 25 та 45-річного віку, зумисне пошкодження, втрата і т.п. Справа в тому, що законодавство передбачає в таких випадках стягнення і у вигляді попередження, і у вигляді накладання штрафу, та й штраф може бути від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів. Визначитися досить складно, проте легко знайти «корупційну складову», під час якоїсь перевірки. Тому начальник Центру надання адмінпослуг Наталя Молчанова і звернулася до виконкомівців з проханням, визначити на своєму (їхньому) рівні, розмір штрафу. Питання довго обговорювалося, але остаточної згоди виконком не досяг, тому вирішили поки не поспішати, а визначатися по кожному випадку окремо, як сказав Микола Олійник, індивідуально.

Далі члени ВК погодили на розгляд сесії проект рішення про продовження терміну дії комплексної програми освітлення міста на 2016-2017-й роки, мовляв, за минулий період гроші скінчилися, а темні вулиці – ні. От і вирішили, як то кажуть, «розтягнути задоволення».

Назва наступного питання звучала досить довго, але суть йог проста – внесення змін до конкурсної комісії з питанні визначення виконувача послуг з вивезення сміття. Проголосували швидко – голова Анна Нестеренко, заступник в.о. начальника УЖКГ Віктор Боровський.

Під час затвердження складу наступної комісії (по відключенню громадян від системи централізованого опалення) виявилася цікава річ – «Житлосвіт» не поспішає передавати «Житлосервісу» на баланс житлові будинки, як того вимагає рішення виконкому, прийняте декілька місяців тому. Тут постало питання: «Чекайте, так а чого ми тоді сюди ходимо?». В гарячці хотіли когось «порішить», але потім вирішили: спочатку послухаємо, як же ж так і що спонукало до невиконання (знову Микола Олійник прикинувся Соломоном), а потім вже і «порішити» можна.

Коли на місце доповідача сів начальник управління економіки Олександр Наумчик, стало якось голосно – ну, не було кому сказати суворе «я вам слова не давав!». Спочатку затвердили декілька положень та складів комісій (їх вже стільки, ніби у виконкомі сидить людина, яка отримує по 5 копійок за штуку, виходячи до кінця місяця на рівень мінімалки з премією).

Цікаве почалося, коли мова знову зайшла  про багатостраждальні «наливайки» на бульварі Молодіжному (К.Маркса). Підприємці знову прийшли (їх троє: О.Михайленко, В.Кривченко, О.Касяненко), принесли свій так званий «проект перспективного розвитку» і намагалися довести, що в бочках квас, а вони мріють про квіточки і морозиво. Інша сторона, зокрема, депутат міськради А.Шаповал, член виконкому Ю.Медвєдєв та неофіційний помічник міського голови М. Калич запевняли, що це просто розмови, а скільки перевірок не проводилося, висновок один – одне з найгарніших місць міста перетворили на місце збору п’яного зброду і громадський туалет під відкритим небом. В процесі довгого обговорення взяли участь і виконкомівці, і депутати, і підприємці і…одним словом, не вистачало тільки громадського телебачення. Зрештою, вирішили «наливайки» валять. Тож, за п’ять днів власників «недоларьків» офіційно повідомлять, що вони мають провести демонтаж за власний рахунок і дати на сам демонтаж до 15 днів. Побачимо, що там буде через 20 днів. Та є враження, що це будуть ще три МАФи, які ще роками зноситимуть через суди…

Далі доповідав головний архітектор С. Батяшов. Перше питання стосувалося змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті. Зокрема, до неї додали два об’єкта: павільйон біля будинку № 57 по вул. Героїв України та розширення (чи перебудова) зупинки «Райлікарня». Ніби то все просто і зрозуміло, але цю комплексну схему довго крутили і так і сяк, висловили купу побажань, щодо її оформлення і т.п. одним словом, так затуркали бідного архітектора, що він забув про друге питання і ледь не втік «з поля бою».  Та знайшлися добрі люди, зупинили, нагадали… По-суті, друге питання було просте – стосувалося дозволу для мешканців однієї з квартир будинку 49 по вул. Героїв України зробити окремий консольний вхід, – тому його проголосували швидко.

«СГ».

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин