Зустріч квартальних з міським головою

24 червня об 11 годині відбулась зустріч міського голови і членів виконкому з квартальними нашого міста.

Вступне слово мав Валентин Козярчук, він закликав присутніх не бути осторонь справ міста і вкотре наголосив на тому, що Світловодськ можна відбудувати лише спільними зусиллями. Міський голова коротко розповів про своє недавнє відрядження до Одеси на зібрання мерів Асоціації міст України.Метою цієї акції є створення спроможних громад і розбудова органів місцевого самоврядування. «Основний посил: міські громади будуть успішними і самодостатніми, якщо у них є воля змінювати ситуацію на краще. До нас не прийде цар-батюшка і не зробить нас щасливими, багатими і успішними, він не зробить нам чисте місто, він не відбудує дороги, він не прибере сміття з приватного сектору і багатоповерхових забудівель», – промовив Валентин Валентинович.

Далі пан Валентин нагадав, що він прийшов на посаду мера, як найманий менеджер і всі свої сили та можливості він віддасть на служіння міській громаді. Міський голова звернув увагу на те, що його команді вже дещо вдалосязробити, зокрема ямковий ремонт доріг.  Після цього він висловився, що його концепція успіху заключається в тому, щоб послідовно, наполегливо і системно просуватись вперед.

Мер нагадав, що робота квартальних важлива для спільноти міста: «я готовий разом з помічниками всіма силами допомагати вам, але при умові, якщо ви будете організовувати ці процеси». Наостанок присутні почули про те, що найголовніша зараз проблема – вчасно почати опалювальний сезон.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Анна Нестеренко закликала квартальних бути більш ініціативними та у разі проблем одразу звертатись до виконкому за допомогою, а також висловила сподівання на подальшу успішну співпрацю. Пані Анна мовила, що постійні засмічення дренажних каналів в більшій мірі з’являються через недобросовісне відношення до цього самих жителів приватного сектору. Тому за розпорядженням міського голови вже створена адміністративна комісія, яка буде виїжджати і робити приписи стосовно порушень.

Далі квартальні висловлювали проблеми своїх вулиць і обговорювали їх з міським головою: проблема з вантажівками, які проїздять вулицями і руйнують дороги, проблема з дренажними системами, які осуваються з часом, багато скарг на жахливий стан проїзджої частини,проблема крадіжки  люків, проблема з амброзією,  також звучали скарги на швидку допомогу і неналежне забезпечення машин швидкої лікарськими препаратами. Від 23-го кварталу надійшли скарги щодо дискотек, які проводяться на лісозаводі і дуже заважають жителям будинків вночі жахливим шумом. Як один із підсумків  зустрічі: «у нас дві проблеми: дурні і дороги».

Міський голова запевнив присутніх, що деякі проблеми будуть вирішуватись вже зараз, тоді як окремі з них доведеться відкласти на майбутнє, зважаючи на їх специфіку. Привівши до прикладу європейські країни зі значно вищим рівнем життя, Валентин Козярчук зробив акцент на тому, що громадянське суспільство є невід’ємною частиною розвиненої країни, а нам потрібно будувати його сумісними зусиллями.

Дмитро  Шевчук.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин