Трагедія української родини: На Кіровоградщині брати-лікарі померли від коронавірусу

Андрій Балонь

Перший із братів, лікар Центру екстреної медичної допомоги, помер 17 квітня. Другий, 63-річний лікар дитячої обласної лікарні, помер 9 травня. Про це повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь.
“Чоловік перебував в обласній лікарні на госпіталізації. Тривалий час був на штучній вентиляції легенів. Є підстави вважати, що померлий чоловік інфікувався під час спілкування зі старшим братом – лікарем Центру екстреної медичної допомоги, який також помер від коронавірусу 17 квітня. Медики не змогли його врятувати. Висловлюємо співчуття близьким”, – зазначив Балонь.
“У нас на швидкій є два види бригад: одні виїжджають на виклик із симптомами коронавірусу, тому вони повністю в захисному одязі. А другі виїжджають просто на виклики, де мова про коронавірус не йде. Юрій поїхав просто на виклик, тому що надійшов дзвінок, жодних симптомів там не було. Але потім Юрій розповідав, що коли він приїхав і став оглядати хворого, то одразу побачив ці симптоми”, – розповідає колега молодшого з братів.
Другий брат, Олександр, працював реаніматологом у дитячій обласній лікарні в Кропивницькому. “Він дуже довго лежав в інфекційній лікарні, його стан був тяжким. Але, на жаль, лікарі так і не змогли його врятувати”, – каже знайомий сім’ї.
Медики, які знали цих лікарів, у шоці від того, що сталося.
“Зараз пишуть, що Олександр міг заразитися від Юрія. Але це неправда. Встановити, хто і кого заразив просто неможливо. Обидва були медиками і підхопити інфекцію могли просто на роботі. На жаль, вона виявилася для них смертельною”, – каже знайомий медик.

Джерело: https://patrioty.org.ua

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин