Володимир Петров: «Бачити щасливі дитячі очі – це неймовірне відчуття!»

Без сумніву, одним із найочікуваніших свят української дітвори є День Святого Миколая. Це свято дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості та втіхи. А ще – очікування подарунків та солодощів!

18 грудня, напередодні Свята Чудотворця, депутат Світловодської міської ради Володимир Петров дарував солодкі подарунки своїм, можна сказати, підопічним: групі діток із особливими потребами ДНЗ №7 «Журавлик» та вихованцям ДНЗ №5 «Чайка».

Звичайно, як заведено, подарунки вручав не хто інший, як Святий Миколай. Щоправда, в «Журавлику» подарунки довелося передавати діткам через вихователів. А от в «Чайці» все було по-справжньому – по-святковому: і пісеньку Святому Миколаю заспівали, і віршика розповіли!

Також подарунки до Дня Святого Миколая отримали учні ЗОШ №5 – 12 м’ячів (по три для кожного виду спорту: футболу, баскетболу, волейболу). До речі, так співпало, що в 5-й школі на святковому ранку було одразу два Чудотворця! Мабуть, це нагорода за гарну поведінку та сумлінне навчання.

«Бачити щасливі дитячі очі і знати, що ти до цього причетний, – говорить Володимир Іванович, – це неймовірне відчуття. Це той момент, коли розумієш, що робити подарунки приємніше, ніж їх отримувати. Я вітаю своїх маленьких друзів зі Святом Миколая і обіцяю їм подальшу підтримку та допомогу.»

Микола Шверненко.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин