Чудовий салют, солодкі подарунки та святковий концерт – Ревівка зустрічала Святого Миколая

Володимир Петров

19 грудня на Ревівці пройшло одне із найбільш велелюдних заходів за останні роки – святковий вечір до Дня Святого Миколая.

Лише наближаючись до місця проведення святкового дійства, стало зрозуміло, що відбувається щось грандіозне, адже в напрямку спортивного майданчика, посеред якого всіма кольорами веселки відсвічувала Новорічна ялинка, рухався чималий потік людей. Мови про те, щоб припаркувати авто вздовж вулиці Закамінської, взагалі не могло бути – все було зайнято гостями з міста.

Чудова концертна програма була організована артистами Міського палацу культури (директор Лариса Ляшенко): перед глядачами виступали Павло Аболмасов, Наталя Сандрак, Василь Кузьменко та інші. Представляла та запрошувала артистів до виступу Зимонька-Зима, а в потрібний час на заклик дітвори дуже ефектно у супроводі справжнього фаєр-шоу з’явився головний персонаж святкового вечора Святий Миколай.

Звичайно, в ході концертної програми, ревівчани запросили до слова свого головного доброчинця, організатора і спонсора цього чудового свята Володимира Петрова.

«Я дуже радий бачити вас всіх, – звернувся до присутніх Володимир Іванович. – Хочу наголосити, що сьогоднішнє свято – це не тільки моя заслуга, це – результат нашої спільної праці. Це приклад того, що спільними зусиллями ми можемо досягти будь-яких результатів, зможемо зробити нашу Ревівку, наше місто, всю нашу територіальну громаду  в цілому, кращими і гарнішими. Вітаю всіх зі святом, бажаю здоров’я, щастя і добробуту!»

Мешканці Ревівки та гості свята аплодували і вигукували слова подяки, а величезна кількість малечі кружляли навколо артистів та Святого Миколая, отримуючи колосальне задоволення від Новорічної казки, яка відбувалась навколо. Цілком можливо, що для більшості з них – це було вперше у житті.

Ну і традиційно, кожен маленький гість отримав солодкого подарунка, а завершилася святкова програми захоплюючим яскравим салютом.

Свято вдалося на славу!

«СГ».

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин