Понеділкова нарада у мера: проблеми ЖКГ, дві сесії на тижні і «чорна мітка» В.Шаповалу

Чергова понеділкова нарада нової команди нового мера розпочалася цілком традиційно: мер озвучив перелік проблемних моментів по місту, головним чином, пов’язаних із комунальним господарством. Зокрема, мова йшла про проблеми із вивезенням сміття, опалення і ККП.

Звичайно, ці питання були адресовані профільному заступнику міського голови Володимиру Шаповалу. Відповідь теж не була особливо оригінальною, мовляв, там залучаємо громадські роботи, там техніку з Власівки, там поки нічого не робимо, але обов’язково будемо.

Інша заступниця Юля Орлова доповіла, що всі школи працюють. І «Світловодськпобут» навіть щось там полагодив. Нажаль, в самих приміщеннях навчальних закладів є кабінети, де температура до 15°С (кутові кімнати), тому дітей з цих класів переводять «на сонячний бік будівлі». (Ви теж подивилися у вікно, аби побачити сонце?)

Наступна проблема – КП «Добробут». Наприклад, по Приморській, 38 безперестанку тече вода в підвальному приміщення. Мер особисто був там зранку і бачив (чи то чув?). А от керівник в телефон відповів Маліцькому, що все полагоджено, нічого не тече. Проблеми й по іншому будинку, але, переконаний мер, ніякої роботи не проводиться. Вирішили викликати його «на ковьйор» до мерії, а потім все ж таки звільнити. В законний спосіб!

Також, мер поінформував, що найближчими днями відбудеться дві сесії Світловодської міської ради: 22 грудня чергова і 24 грудня позачергова. Дуже багато важливих питань треба вирішити до Нового року. Зокрема, питання структури виконавчих органів. Нова команда планує збільшити деякі відділи, зокрема ЦНАП та УПСЗН (з 1 січня значно збільшиться навантаження на згадані станови), створити повноцінний відділ ІТ (інформаційних технологій), відділ інвестицій, інформаційної політики та інші. А після структури необхідно приймати бюджет і входити в новий 2021 рік більш-менш спокійно.

А потім почалося найцікавіше: міський голова почав говорити про нову команду і нові виклики, які перед нею стоять, про те, що місцями треба приймати більш жорсткі рішення, а не намагатися догодити всім… і «ми з вами Володимире Вікторовичу про це говорили».

Стало зрозуміло, що нова команда вирішила оновити останнього заступника (за появою, а не за значенням) і вручити Шаповалу «чорну мітку» (йо-хо-хо!) – проект розпорядження про звільнення.

Мер знову і знову повторював про нові цілі, натякнув, що головне завдання, яке було поставлене перед Шаповалом – підготовка до опалювального сезону, – він не виконав, хоча претензій до нього, насправді, немає, але ж нові виклики і нова команда.., ну, ви маєте зрозуміти. А головне «фахівець» у них на посаду вже є… Тому ознайомтеся із розпорядженням (точніше, його проектом).

Звичайно, рішення сесійне, тому Володимир Вікторович уважно прочитав папірця, сфотографував його на телефон і відповів, що йому все зрозуміло – виносьте на сесію, хай депутати приймають рішення.

На цьому поки все. А ми й надалі слідкуватимемо за подіями.

 «СГ».

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин