Артем Федоров не став заступником голови з питань ЖКГ

Ми вже писали про те, що в понеділок зранку заступнику міського голови з питань ЖКГ Володимиру Шаповалу було вручено розпорядження про звільнення, а міський голова озвучив, що «фахівець», який впорається з «новими викликами» у них вже є.

Під час пленарного засідання попередньої сесії нову кандидатуру озвучено не було – мабуть традиція така: головні питання виносити на позачергові сесії. Хто знає…

Тим не менш, саме 24 грудня під час проведення шостої позачергової сесії Світловодської міської ради міський голова Андрій Маліцький озвучив свою кандидатуру: це Федоров Артем Сергійович, 1989 року народження, мешканець Світловодська.

Артем Федоров має ступінь магістра з питань транспортних технологій, здобуту у Кременчуцькому національному університеті (колишній Політех), на керуючих посадах працював в управлінні газового господарства (прямо, як і його попередник).

Має бачення, як врятувати Світловодськ від «Світловодськпобуту» шляхом переведення абонентів на індивідуальне опалення.

Результати голосування: 16 – «за», 7 – «проти», 4 – «утримались». Не пройшло…

Результат, ясна річ, дуже не сподобався міському голові і він дуже хотів почути «за що?!!» з ним так вчинили колеги.

В ході подальшого проведення сесії виявилося, що у міського голови від початку сесії не працював пульт для голосування, тому вирішили питання «переголосувати». Результат: 14 – «за». Тобто, ще менше. І чесно кажучи, добре що так, бо вмовляння про переголосування, заяви про те, що «ось нові депутати підійшли» та і сам перерахунок голосів на стільки нагадували елементарне «натягування» і спробу «підтасовування», що питань з приводу дотримання регламенту та чинного законодавства було б дуже і дуже багато.

Насправді, сумувати Артему Сергійовичу зарано: заступників з ЖКГ у нас призначають довго, не з першого разу. А от знімають швидко – це правда!

«СГ».

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин