Маліцький – представник ради в «Світловодськпобуті», структура виконкому визнана «проголосованою» і бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік прийнято

24 грудня, напередодні католицького Різдва, депутати Світловодської міської ради зібралися на позачерговій сесії, шостій від початку роботи нової каденції. Можливо у міського голови Андрія Маліцького спочатку і були сподівання, що передсвяткова сесія має бути легкою і, головне, короткою, а святковий настрій підштовхне колег-депутатів швиденько проголосувати всі питання порядку денного, але вони не справдилися: сесія розпочалася о 15.00 і тривала довгі три з половиною години.

Першим цікавим питанням було винесення міським головою кандидатури Артема Федорова на посаду заступника з питань житлово-комунального господарства. Не зважаючи на слова голови, що входити в новий рік без заступника із зазначеного напрямку – злочин (щоправда, мотивація так собі), колеги кандидатуру Федорова не підтримали: всього 16 «за». Докладніше читайте в матеріалі «Артем Федоров не став заступником голови з питань ЖКГ».

Наступним голосуванням призначили міського голову А. Маліцького представником Світловодської міської ради під час зборів учасників/засновників СП ТОВ «Світловодськпобут» і надали йому повноваження приймати участь у вирішення всіх питань, пов’язаних з веденням господарської та юридично-правової (тут, про зміну статусу, продаж, включення нових учасників і т.п.) діяльності.

Цікаво, якою буде реакція «Світловодськпобуту»..?

Далі розглядали структуру і штати виконавчих органів. Обговорювали дуже довго. Були питання щодо кількості працівників в «старостинських» округах, відділу з питань інвестицій, кількості державних реєстраторів, ІТ-працівників тощо. До речі про останніх – комп’ютерник виконкому точно потрібен, принаймні, аби зникла рекомендація активувати Windows на фоні результатів голосування.

Тож , загальна кількість працівників апарату – 205 (принаймні, така цифра була в проекті рішення).

В результаті голосування (двох, якщо чесно) «за» було тільки 17 депутатів.

Та згодом виявилося, що пульт міського голови не працював від початку сесії (ще одне очко на користь комп’ютерника), тому, після довгих розмірковувань, було вирішено, що результат голосування з даного питання такий: 17+1 (міський голова). Такий принцип підрахунку працював до кінця сесії.

Третій раз вирішили не переголосувувати, мовляв і так все ясно, тим більше, що за словами депутата Романа Домбровського «Рішення, які прийняті – не переголосовуються! Все!».

Колеги послухали і тут же поставили на переголосування питання про призначення заступника з питань ЖКГ. Результат 14 «за». Точніше, 13+1!

Наступним питанням розглянули програму соціально-економічного розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік. 25+1 – рішення прийняте.

Так як структуру визнали прийнятою (чи такою, що вважається прийнятою), депутати перейшли до розгляду проекту бюджету Світловодської міської територіальної громади на 2021 рік. Витратили часу більше години. Коротко охарактеризувати головний фінансовий документ територіальної громади можна словами того ж таки Романа Домбровського: «Якщо цей проект набере необхідну кількість голосів, то це виглядає так, що ми віримо нашому міському голові, а проголосували за дурню». Сам міський голова з такою характеристикою не погодився, зазначивши, що, зважаючи на всі пропозиції, це найкращий варіант. Тим більше, що коригування бюджету (внесення змін) – найпопулярніше питання всіх каденцій і виноситься майже на кожну сесію. Не дарма воно завжди перше в порядку денному кожного пленарного засідання (точніше, №2, бо №1 – це депутатські запити).

Отже, 24+1 – «за».

Міський голова привітав всіх із прийняттям бюджету і оголосив сесію закритою.

П.С.: А працівники «радіво» ніяк не заспокояться. Мовляв, місто не може втрачати такий потужний інформаційний ресурс! Тепер вони хочуть мовити до міської територіальної громади через YouTube. Питання тільки в тому, що ті 164 (умовно) бабусі, які й досі слухають «брехунця», YouTube  не користуються. Чи будемо слухати?

Микола Шверненко.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин