Прихильник ДНР отримає 7 мільйонів на ремонт каналізації в Світловодську

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» 18 листопада акцептувало цінову пропозицію Приватного підприємства «Ремводпласт Плюс» щодо реконструкції, каналізаційних очисних споруд в Світловодську Кіровоградської області вартістю 7,46 млн грн. Про це повідомляє сайт “Наші гроші” з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Згідно технічного завдання, до кінця 2016 року фірма-переможець має очистити від мулу та осаду дна кар’єру та провести вирівнювання прибережної зони. Будуть проведені роботи з демонтажу очисного так каналізаційного обладнання та монтажу нового.

ПП «Ремводпласт Плюс»раніше було зареєстровано в Донецьку, але після окупації міста прописалося в Києві. Власником підприємства вказаний мешканець Донецька Баря Володимир Леонідович. Відкриті джерела містять інформацію тільки про одну людину з таким ПІБ, що проживає в Донецьку. Крім того, особа з таким ПІБ та донецькою реєстрацією вказана як учасник громадського руху «Донецька республіка». Цей рух очолює лідер бойовиків самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко.

Джерело – http://www.kirovograd.net

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин