Щоб робити добро не треба чекати понеділка

У «Чайці», яслах-садку №5, народників знають давно, а у вересні команда Михайла

Литвиненка особисто завітала привітати колектив працівників зі святом працівника дошкільної освіти. От і вирішили працівники  дитсадочка,  звернутися  до  міської організації  Народної партії з проханням про допомогу. 22 жовтня депутати міської ради Михайло Литвиненко та Іван Маліновський, відгукнувшись на запрошення, зустрілися із колективом  дошкільного навчального закладу.

І коли народники завітали на зустріч, проблем виявилося чимало: недостатнє харчування дітей (одне курча на місяць на 77 діток!), поганий стан будівлі, даху, недостатня кількість посуду та іграшок, зношена постільна білизна, прогнивші поручні на східцях у внутрішньому дворі дитсадка. Ще й зламаний пилосос на додачу.

«Ця постільна білизна, – зазначила представник дитячого виховного закладу, – ще з радянських часів. Вона довго трималася. Але вже почала лізти. Треба купувати нову. Та один комплект коштує близько 200 грн. Без допомоги небайдужих людей ніяк не обійтися»

Вислухавши працівниць та присутніх батьків маленьких вихованців закладу, Михайло Володимирович зазначив:

«Я почув всі ваші прохання. Але давайте домовимося таким чином: допомогу надамо, тільки не все відразу. Допоможемо вирішити питання стосовно постільної білизни. Взнавайте, рахуйте, уточнюйте скільки треба всього – будемо думати. Та в першу чергу вирішимо питання з поручнями на сходах, якими дітки користуються щодня.»

Коли одна з працівниць дитсадка запитала, чи не в понеділок ремонтуватимуть поручні, мовляв, вибори в неділю, а обіцяне – якось з понеділка, Михайло Литвиненко лише усміхнувся: «Завтра, ремонт почнемо вже завтра!»

Слово за словом і мова дійшла до виборів 25-го жовтня.

«Відверто кажучи, – зізнався Іван Маліновський, – я не готувався сьогодні нікого агітувати, адже ми приїхали з конкретною метою – допомогти у вирішенні певних нагальних проблем дитячого садка. Але коли вже вас самих зацікавила ця тема, скажу те ж саме, що й іншим нашим прихильникам: Народна партія сьогодні єдина в місті, яка хоча б поцікавилась у мешканців міста та селища Власівка, що їх турбує в першу чергу і що вони хочуть змінити на місцевому рівні. Так народилася наша Програма розвитку міста Світловодська та селища Власівка. Всі наші з вами проблеми – це план дій на найближчі роки для команди Народної партії. А ваші проблеми, – додав він з посмішкою, – ми почнемо вирішувати вже завтра. Так що ви маєте поважну причину підтримати 25 жовтня Народну партію – №10 у виборчому бюлетені!»

Говорили багато про що: про проблеми з маршрутними таксі, про низьку якість комунальних послуг, про безпомічність депутатів-попередників, мовляв «нема коштів у бюджеті»  та  й  по  всьому. А на завершення зустрічі мешканці «рибколгоспу» підсумували: «Ми вдячні за те, що відгукнулися на наше прохання про зустріч – принаймні ви відреагували, на відміну від інших людей, до яких зверталися до цього. Будемо вдячні вам за допомогу і обов’язково підтримаємо Народну партію під час голосування».

 

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин