Прем’єра вистави «Сорочинський ярмарок» у Світловодську

13 жовтня народний аматорський театр «Амбіція» за участю танцювальних та співочих колективів Міського палацу культури «Тандем» і «Кришталеві роси» презентував світловодцям виставу «Сорочинський ярмарок» за однойменною повістю Миколи Гоголя. Режисер-постановник – Наталія Сандрак.
Це було дійсно вражаюче! Гра акторів-аматорів була по-справжньому яскравою і вмілою. Серед акторів були люди різних поколінь та соціальних груп, тим не менш, мистецтво поєднало всіх разом і дало змогу створити ось таку чудову постанову. А колоритний український гумор і цікавий непередбачуваний сюжет не залишили байдужим жодного глядача. Особливий відтінок вносили танці та пісні, виконані колективами «Тандем» і «Кришталеві роси», вони додали перформансу особливого об’єму і динамічності. По закінченню вистави люди виходили з зали усміхненими та задоволеними, а це – найголовніша нагорода для акторів!
Це не перша і, ми переконані, не остання вистава театру «Амбіція», тому хочеться щиро подякувати театралам і побажати їм удачі та наснаги. А особливу дяку висловлюємо постановнику, Сандрак Наталі Миколаївні, чию якісну режисерську роботу ми мали змогу оцінити на прем’єрі.
До Вашої уваги фоторепортаж з вистави, а згодом ми презентуємо Вам і відеозапис «Сорочинського ярмарку».
«СГ»

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин