Світловодські народники готові до роботи та відповідальності!

21 вересня на базі Заводу залізобетонних виробів пройшла виборча конференція Світловодської міської організації Народної партії.

Першим питання порядку денного Конференції був розгляд та прийняття виборчої програми політичної сили, в основу якої лягла всенародно створена «Програма розвитку Світловодська та селища Власівки».

«Фактично автором даної програми, – зазначив лідер  Світловодських народників Михайло Литвиненко, – є громада міста та Власівки. Створюючи цей документ, ми взяли за основу проблеми, побажання та думки мешканців міста та селища, які були озвучені ними під час проведення опитування».

Головними тезами програми є сприяння у економічному та соціальному розвитку міста, підтримка підприємництва та створення інвестиційного паспорту нашої території, проведення справжнього і дієвого реформування у сфері ЖКГ, відновлення дорожнього покриття та облаштування пішохідних зон, стимулювання розвитку туристичної галузі та багато інших питань, які вже не один рік хвилюють містян.

«Основним результатом виконання даної програми має стати здійснення структурних реформ, в тому числі і в роботі органів місцевого самоврядування, а також сприяння підвищенню конкурентоспроможності місцевих товаровиробників, що надалі дозволить поступово відновити тенденцію економічного зростання, уникнути підвищення безробіття та забезпечити відповідний рівень життя громадян міста». – зазначено в документі.

Наступним важливим питанням було затвердження списку кандидатів у депутати Світловодської міської ради, які представлятимуть Народну партію  на місцевих  виборах. Серед названих кандидатур були Михайло Литвиненко, директор заводу ЗБВ, Олексій Печений, директор ТОВ «Плайтех», Іван Маліновський, директор Центру громадських досліджень, Сергій Єременко, директор ПП «Аква Україна-Сервіс», Микола Олійник, підприємець, Ольга Климчук, директор ЗОШ №1, Оксана Спашиба, директор ЗОШ №10, Єлизавета Ялова, керівник біліотечної мережі міста, Анатолій Бабаченко, головний юрист ЗАТ «ОДЕБП», Володимир Помазан, пенсіонер, Алла Педько, завідуюча дитячим відділом Власівського будинку культури, Світлана  Осика, директор  ПТУ №5, та інші. Взагалі у списку кандидатів представлено представників різних сфер діяльності, соціального прошарку та вікової категорії. Як зазначив Іван Маліновський, і з гендерною рівнівстю все добре – жінок у списку більше ніж 30%, які є обов’язковими на законодавчому рівні. Список затвердили одноголосно.                                   «Ми – Народна партія, – прокоментував хід конференції голова  МО Іван Маліновський, – а це означає, що представниками нашої політичної сили є народ, незалежно від віку чи соціального статусу: це прості працівники заводів і керівники підприємств, вчителі та медики, пенсіонери та молодь міста. Кожен кандидат від Народної партії, це люди, які готові взяти на себе відповідальність за подальшу долю нашого міста та селища Власівка, це люди, за вчинки яких нам не буде соромно. А враховуючи те, що наступна каденція працюватиме всього 2 роки, втілити нашу програму буде не легко, проте, ми не боїмося ні роботи, ні відповідальності. За цей короткий час ми маємо закласти основу системи нової влади, яка надалі працюватиме на громаду, а не на інтереси окремо взятих місцевих багатіїв.»

Власкор.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин